Bayanlar, bilgisayar mühendisi bir erkek hakkında ne düşünür?

Merhaba arkadaşlar.Ben bilgisayar mühendisiyim.Kadınların bu mesleği yapan erkeklerle ilgili ne düşündüğünü bilmek isterim.Olumlu veya olumsuz ne düşünürsünüz?

0|0
10|5

En İyi Kız Görüşü

• arkadaşımın eşide b.sayar mühendisi hep şehir dışına çıkmak zorunda kalıyor bu yüzden pek sıcak bakmıyorum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Mühendissin işte ne düşünelim.

1|0
    0|1
  • Beyinleri pc gibi işleyen gözlüklü bol radyasyonlu insanlardır bu mesleki alanları bilişim olanların :D Bende bi bayan olarak bilşim dalı mensubuyum yani belkide meslektaş olduğumuz için olumludur bakışım ama her zaman havalı gelir bana mühendisler :D

0|0
    0|0
  • hoslanan varsa siteden talıbın cıkar üzülme

0|1
    0|0
  • Aaa nerd.

0|1
    0|0
  • hem mühendis hem de bay büyük penis dye nick almışsın. yazık :(

0|0
    0|1
  • Bir formata ihtiyacın olduğu ve yeni bir yazılım gerektiği...

0|0
    0|3
  • ilk önce adam olsun da mesleğe göre bakıp beğenmiyorum ben tipinle kişiliğe bakarım ikl önce

0|0
    0|0
  • öyle birini bulsam hemen evlenırım

0|1
    0|0
  • normalll ne düşünebilirm ?

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• Bunca Bilgisayar Mühendisi varken neden bir tane bile işletim sistemi yapamadıklarını merak ederdim ve senin ile ilgili neden kendini etiket ile piyasaya sürüp kaliteden ödün verdiğini sorardım.

Çok acımasız olabilirdim bu konuda ama o kadar okumuşsun bu kadar hazzını duymanı çok görmüyorum.

Ama sana bir tavsiye bundan ne kadar çabuk kurtulursan o kadar çabuk başlarsın hayata.

Ayrıca kendini karşı cinse etiketin ile sunma kişiliğin ile sun.

Bu öğüdü vermem herkese, Kadrini bil!

0|0
    0|1
  • Mühendis dersen sana herkes kız verir ve kızlar ağzı sulanır rahat ol :)

0|1
    0|0
  • beni mühendis olduğuna ikna et desem :) artık herkes mühendis bu halkın parlatılmaya ihtiyacı vardı oda tarihsel gelişimiyle oldu osmanlı torunuyuz atalarımız çok zekiydi huyumuz kurusun bizde evvel allah öyleyiz yani bu ülkede herkes mühendis ki ben ne mühendisler denedim işe alırken toplama çıkarma bilmez ne mühendisler gördüm ölçüm almasını bilmez yani iş diplomayla değil beyinde biter anladığım kadarıyla oda sende yok ki hava atmak için buraya girmiş yazmışsın

0|0
    0|0
  • önceden bi ayrıcalığı havası vardı evet ama şimdi önüne gelen mühendislik okuduğu için... :-)

0|0
    0|1
  • türk kızları, düşünür ki iyi maaş alıyodur, kucağına oturayım da kapağı atayım diye düşünür.

0|0
    0|0
Yükleniyor...