Nesfit i deneyenler?

sporvs başladım kilo vermem şart bunun yanında nesfiti tavsiye etttiler başladım tadı hoş şu an yiyorum :) gerçekten kilo verdirirmi?

0|0
4|8

En İyi Kız Görüşü

• Nesfit falan işe yaramaz. L-carnitine al haftada 3-4 gün spordan önce iç spora gittiğinde de deli gibi kardiyo çalış. Ben 82.4 ten 74.4 e düştüm 1.5 ayda. Hala da devam ediyorum diyete hedefim 58

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Egzersiz yap, günlük kalorini ideal bir şekilde al asıl zayıflama yöntemi budur.

0|1
    0|0
  • 3-4 Kaşık yoğurda 1-2 Çay kaşığı pulbiber at ve günde EN AZ 2 öğün yap istersen 3-4 öğünde yapabilirsin ve bunu 1 hafta boyunca yap ayrı yeten spor yapmazsanda olmaz koş mekik Çek ve ayakta iken iki kolunu Öne uzat bacaklarını omuz genişliğinde aç 20-30 defa Eğil kalk ilkouldaki ÖĞRETMEN cezası gibi son anlattığım

0|0
    0|0
    • 1 hafta değil 1 ay olacak pardon

• Düz hesap 7 kilo ama ben yukarda dediğim sporu da yapmıştım olsun sen bayan olduğun için spor ön planda olmasada olur ama o Dediğim kürü yap yararını göreceksin bak hatta o pulbiberli yoğurda bikaç damla limon da sıkabilirsin

• Sabah kahvaltılarında ye her zaman yeme onu öyle.

0|0
    0|0
  • Bu tür yiyecekler kilo verdirmez sadece sabah kahvaltısında ve ara öğünlerde açlık hissini bastırır enerji verir, yağ yakıcı kas yapıcı özelliği yoktur.

0|0
    0|0
  • Nestle yemiyorum prensip olaraktan.

0|0
    0|0
  • bırak düzgün diyet programı cıkarttır veya cıakrt kendine nesfit ile form tutmak hikaye

0|0
    0|0
  • fazla kalori alma kılo verirsin bide spor

0|0
    0|0
  • Nesfit değilde yiyebiliyorsan yulaf ezmesi ye, Nesfit in şeker oranı yüksek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hiç gerek yok öyle şeylere ya onunla verdiğin kiloyu diyeti bırakınca katlarıyla alırsın protein sebze ağırlıklı beslen spor yürüyüş yap ekmek yeme tatlıyı şekeri azalt zayıflarsın zaten

0|0
    0|0
  • Yulaf ezmesi yiyebilirsen daha iyi olur

0|0
    0|0
  • kılo verdırmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...