"Kocacım beni başkasıyla düşün" diyen kadına ne yapmalı?

Kanal D'de yayınlanan ve ünlü oyuncu İlker Ayrık'ın sunduğu eğlence programı 'Ben Bilmem Eşim Bilir' programında yarışmacı olarak katılan kadın ın, eşini 'gaza getirmek' için söylediği 'Beni başkasıyla düşün' sözlerine siz ne diyorsunuz?

Bir kadın yada sevgili eşine yada sevgilisine böyle bişey söyleyebilir mi?

0|0
25|24

En İyi Kız Görüşü

• ben o adamin yerinde olsaydim... yarismayi birakir kadinin sacindan tutar kendimi birakirdim arkaya dogru.

sirf yarisma icin bukadar igrenclik pes yani... nerdeyse "kocacim düsünmenede gerek yok, simdi önünde baska birine verecem bak ve sinirlen" diyenler cikacak.

0|5
    0|0
    • Sacından tutup suruklemek az :D Direk bosayacaksın.

• evet.. oda ola bilir.. ama önce dayak sonra bosanma.. kökten cözüm :D

Kızlar Ne Diyor 24

• onu ben de izledim. ztn kocasının tepkisi yerindeydi. öyle şey söylenir mi ya :o söylenecek en son şey. çok düşüncesiz kadın.

1|2
    0|0
  • agız burun gırısmelıı...

0|2
    0|0
  • o iğrenç programı hiç izlemeyip bunları duymamayı yeğlerim diyorum

0|2
    0|0
  • kadın herzaman haklıdır.

1|0
    0|3
  • kaynar kazana atmalı daha ne olsun

0|1
    0|0
  • ya şok oldum o an manyak kadın ya töbe yarabbim onların ikili takılmadıgı kesin yani..

0|1
    0|0
  • İletişim iyi demekki

0|0
    0|0
  • o anda bitane geçirirdim o kadına öyle kadın mı olur ne rezil ne aşağılık valla ar namus kalmamış

0|1
    0|0
  • Tekar gaza getirmek icin belkide birgün aldatir:

0|0
    0|0
  • manyaktır o kadın kesin

0|1
    0|0
  • bak şimdi şu karşıdaki çükü görüyor musun?

hadi şimdi yüzerek ona ulaşmaya çalış.

1|1
    0|0
  • canlı yayında falan beceriyorlar mı birbirlerini?

0|2
    0|0
  • tam bir rezillik diyorum

0|1
    0|0
  • ona bakarsan esler iliski yasarken neler neler yapiyor ben bu zihniyetleri anlamiyorum

0|0
    0|1
  • Yarışmayı falan bırakıp o kadına kafa göz dalmasını beklerdim ama zavallı adam oha diyebildi:))

0|0
    0|0
  • bunu bana eşim demiş olsaydı,oracıkta suratına tükürürdüm... Ne insanlar var dünyada yaa.!

0|1
    0|0
  • tamamen dengesizlik ne dediğini bilmiyor hırsdan dolayı zaten gıcık bi tipti.

0|1
    0|0
  • Demek aklında öyle bir sey var ki söylüyor diye düsünürüm

0|0
    0|0
  • İgrenclıgın bu kadarı pes !

0|0
    0|0
  • ben öyle bişey deseydim, sevgilim veya kocam herneyse, beni yaşatmazdı.. diskalifiye olurduk:)

0|0
    0|0
  • döverdim. .. . ..

0|0
    0|0
  • dün mü dedi hangı yarısmacı su adama habıre söven karı mı

0|0
    0|0
  • Ben böyle bi cumle korsam, sevgilim beni yasitirmi bilemicem:D

0|1
    0|0
  • eşi ne yaptı kadın böyle diyince?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• hiçbir şey yapmamalı. zira bu bir yarışma, umuma açık yerde kendince şakayla karışık böyle bir şey söyledi diye evli barklı kadına rızası asla olmayacak yakıştırmalar yapmak haksızlık. ha açık ilişki yaşıyorlardır, kendisi de bu konuda ciddidir o ayrı. böyle dahi olsa ayarı kaçmış yakıştırmalar yapmak saçmadır. kendisi de saçmalamıştır o ayrı mevzu tabi. ağzının hiç ayarı yok bazı kadınların be arkadaş.

1|0
    0|0
  • kadın onu dedikden sonra adam acaip gaza geldi ve son ikitane kağıdıda açtı alıp gitti . . . kadın o an heyecanla söylemiş olabilir ama zaten dengsiz birisiydi :) :) :)

1|0
    0|0
  • Adamı rezil etmiş ya akılsız karı

1|0
    0|0
  • karı da grup yapma dusuncesı olabılır bence belkı de boyle tahrık oluyorlardır yok yok kadın cahıl ıste salak kocayı gaza getrmek ıcın boyle br yol buluyo ama kullanılan cumle cok yanlıs hemde cok koca orada gaza gelmesede evde kesın gelmıstır :D

1|0
    0|0
  • sonuçta bir yarışma bile olsa o laf denmez ben şahsen orda olsaydım bana deseydi tavrım durumum değişirdi ne dmek o ya yemişim arabasını yemişim yarışdan alacağım puana o laf şaka bıle olsa dnmez denmemelı

0|0
    0|0
  • rezillik, ama dediler ki o kadın ajans oyuncusuymuş falan dediler öyle bi haber de çıktı

0|0
    0|0
  • o kadın yatakta azdırmak için neler yapıyodr mk kimbilir..

0|0
    0|0
  • O kadın adamı aldatır bile bunu diyenden herşey beklenir bu lafı detirten kocada bilmiyorum yani ... fazla DOMUZ ETİ yemenin getirisi işte.

0|0
    0|1
  • izlemedim ama bunu 70 milyon önünde diyebiliyorsa, içinde böyle gizli bir niyeti vardır sanırım. bunun hayalini kuruyordur veya yapmıştır

0|0
    0|0
  • Kesinlikle söyleyemez, böyle biri normalde olamaz

0|0
    0|0
  • ağzına burnuna mıcmıstır adam yarısmadan sonra yada ben olsam öyle yaparım dayak manyagı yaparım onu o nasıl gaza getırmedır arkadas oyle oyle seymı olurmus.

0|0
    0|0
  • ben vururdum ağzının üstüne hayır sonrada diyolarki kadına şiddete hayır tamam hayırda arkadaş sizde biraz çenenizi tutun be... 70 milyonun önünde öyle diyen bi kadın normalde neler diyordur acaba

0|0
    0|0
  • vericen kırbacı...

0|0
    0|0
  • ALLAH akıl fikir versin tv de denecek sözmü :S

1|0
    0|0
  • Rezillik! Cevabımda kısa değil sevgili KS

0|0
    0|0
  • siee qaşmer derim :D

0|0
    0|0
  • tüm türkiyeye rezil oldu..

0|0
    0|0
  • o adam onla hala evliyse...

0|0
    0|0
  • onu başkasıyla bi düşündürürdüm orada feleği şaşardı öküs!

0|0
    0|0
  • şaşırmışlar

0|0
    0|0
  • böylesi insanlara bizim burda mezhebi geniş deniyor.

0|0
    0|0
    • ne mezhepmis arkadas yaa, 4 mezhebi olsa 4'u de kabul etmiyor bunlarin mezhebi ne?

• işte onun için deniyor bu söz. yani gerçek anlamda düşünme de mecazi anlamda düşün. yani herşeyi gözü gönlü nefsi kabul edebilir manasında...

• aaoouw swinger

0|0
    0|0
  • o kadından her türlü boynuz darbessi gelebilir dikkatli olmak lazım

0|0
    0|0
  • 3 kere ağzına 3 kere burnuna vurmak lazım

0|0
    0|0
Yükleniyor...