Bir kadının bunu demesi ne anlama gelir?

Bir kadının "seni kaybetmekten çok korkuyorum" demesi ne anlama gelir?

Güncellemeler:
Not: Ondan hoşlandığımın farkında ve oldukça yakın bir arkadaşım. Ona hissettiklerimin farkında ve çok sık beraber bir yerlere gidip görüşüyoruz.

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Açık açık söylemiş işte.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Seni deli gibi seviyorum ama aynı sevgiyi senden göremiyorum sanki kollarımın arasından gidecekmişsin gibi, beni sevdiğini hiç belli etmiyorsun ilişkimiz kahve arkadaşlığına döndü benimle biraz ilgilen uyan ben senin sevgilinim! :D seven insan mutlaka içinde tutamaz gösterir seni kaybediyormuşum gibi hissediyorum benimle ilgilenme vaktin geldi demek .

0|0
    0|0
  • beni bırakırsın diye çok korkuyorum beni sevmekten vazgeçersin diye çok korkuyorum bir gün olurda benden soğursun diye çok krkyorm...

0|0
    0|0
  • sevgili olursak ayrılabiliriz ve seni kaybedebilirim,en iyisi arkadaş kalalım ;)

0|0
    0|0
  • çocukken bişeyimi kaybettiğimde "şeytan aldı götürdü,satamadan getirdi" diye mırıldanırdık. şeytan benim 3 kuruşluk eşyamı ne yapacaksa.

asıl korktugu acı çekmek.

0|0
    1|0
  • senin gözünün dışarda olmasından şüpheleniyorum...

0|0
    0|0
  • senı gercekten sevıyo..

0|0
    0|0
  • Seni seviyor.Ne anlamda olduğunu da davranışlarından sen anlayabilirsin.

0|0
    0|0
  • sana güvenmiyor demektir :/

0|0
    0|0
  • Sadece seven biri boyle soyler..demekki cok seviyor ki seni kaybetmekten korkuyor

0|0
    0|0
  • Seni kaybetmekten korkuyormus.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Senden acizim demiş.

0|0
    0|0
  • birgün seni terkedeceği anlamına geliyor...üzgünüm...

0|0
    0|0
  • bence sana aşık

0|0
    0|0
  • tutunacak dalım yok maymunsu yeteneklerim yok başka bi dalı tutabilsem sana muhtaç kalmazdım ama lanet olsun demek oluyo

0|0
    0|0
  • belli ki seni seviyor..

0|0
    0|0
  • yalan söylüyor sende hemen inan

0|0
    0|0
  • Bahanelerden biridir bu bro. Senden electricity alamamis demekki bahane etmis.

0|0
    0|0
Yükleniyor...