Sizden hoşlanan ama sizin hoşlanmadığınız arkadaş gördüğünüz erkeğe tepkiniz ne olur?

bir kızla arkadaşça konuşuyorsunuz zamanla o da size alışıyor yakınlaşıyorsunuz açıldığınızda reddediyor işte bundan sonraki durumda ne yapardınız kızlar? uzak mı dururdunuz yoksa eskisi gibi olup olmayacağını mı söylerdiniz :) benim durumumda uzak durmadı ne o ne ben ama benim için kötü oldu sevgilisi olduğunda :)

0|0
51

En İyi Kız Görüşü

• ben böyle bir durum yasadim..onu herzaman arkadas olarak görüyordum o ise benden cok hoslaniyordu...onu kaybetmek istemiyordum arkadas olarak o yüzden herzaman benim icin cok ama cok degerli bir arkadas oldugunu söyledim...vazgecmedi bi türlü, ne dediysem pes ettiremedim..ve simdi 4 bucuk senedir beraberiz :))))

1|0
    0|0
    • vay böle şeyler filmlerde olur sanıyordum:) bana da öyle söylendi uzun bir süre de çabaladım ilgi gösterdim mutlu etmeye çabaladım ama sevemiyorum dedi sürekli birlikte bişiler yaptık vs. ama sonra başka bir çocuk grdi hayatına:))

• :))teşekkürler

• ben tesekkür ediyorum:)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Karşımdaki insan eğer bana o konuda açılıyorsa ben bir daha eskisi gibi olacağımızı düşünemiyorum ister istemez insanın aklına hep o an gelir ve kendisini geri çeker bir adım atacakken.

0|1
    0|0
    • peki kız çekmediyse geri arkadaşlığını kabetmek istememsinden midir yoksa öyle zaman geçirmek için midir:)değer versen o kişiye hangisi daha mantıklı:)

• hiçbir şekilde arkadaşlık için adım atma.

• Ben istemiyorsam uzak durmaya çalışırdım. Yanında oldukça belki daha kötü olur diye başıma gelmedi gelmez inş.

0|1
    0|0
  • araya mesafe koyarım merhaba merhaba olur

0|1
    0|0
    • kendini geri çekmeyen kız ne yapmaya çalışıyordur:)

• büyük ihtimal ilgilenmen hoşuna gidiyordur

• anladım teşekkürler:)

• konuyu açarım eğer bna çok ağır konuştuysa bu konuda tepki vermem onu unutmaya çalışırım unutamayacağımı.. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• O yanında duruyorsa bile sen durmamalısın .

0|1
    0|0
Yükleniyor...