Sakatlık sonrası yeniden başlamada korku yaşayanlar nasıl aştınız bunu?

Ocak ayında sakatlanmıştım ayak bileğimde ileri seviye bağ yırtılması oldu ama olabildiğince iyi baktım ilaçları saati saatine kullandım ama 4 ay sonra kendimi iyi hissediyordum spora başladım ve yeniden ağrılar başladı. Doktor bekleyeceksin diyor ama 2 aya geçer demişlerdi ben kesin olsun diye 4 ay sabrettim Şimdide korkmaya başladım artık eskisi gibi olamayacak diye çünkü deneyip aynı acılara dönmek zor oluyor ama başlamak istiyorum bir yandan da

Sakatlık yaşayanlar nasıl attınız bu durumu özellikle kırık olanlar ne yapıyor o kola bacağa güvenip nasıl koşup ağırlık kaldırıyorsunuz

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Şuanda ön çapraz bağımdan ameliyat olmuş durumdayım 1 bucuk ay oldu ve düşünmüyorum gündelik hayatıma devam ediyorum. Yapmak isteyipte yapamadıklarımı yapacağımı düşünüyorum. Olumsuz asla yaklaşmıyorum ve canavar gibi iyi gidiyor. Ağırlıklı squat bile yapamıyodum şuanda 20 kilo ile çikiyorum :D

0|0
    0|0
    • ağırlık kaldırmada sıkıntım yok ama koşamıyorum o yüzden bıraktım ağırlık çalışmayı. Çünkü hem yağlanıyorum hem de kasları şişirirince kaba duracak. Ama senin adına sevindim inş kısa sürede iyileşirsin

• Daha 5 ayım var iğleşmek için. Senin için tavsiyemde vücudunu tanıyarak gündelik hayatına devam et. Silikon destekli koşu ayakkabilarından al bileyindeki baskıyı azaltırsın. Kendini yapmak istediğin şeylerden soyutlarsan hayatın boyunca rahat edemezsin. İnş. tez elden düzelirsin.

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok kötü psikolojik olarak ama yavaş yavaş alışırsın.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum gittikçe moralim bozuluyor

Erkekler Ne Diyor 2

• Yapacak bir şey yok yara ne kadar ciddi olursa olsun en fazla 2-3 ay içinde iyileşir ama psikolojik rahatsızlık ve tekrar başladığında herhangi bir sorun olmaması için tedavi sürecinin 2 katına varan zaman zarfında dinlenmeye veriyorlar

0|0
    0|0
  • Çabraz bağ çok sorun ya umarım en kısa sürede iyileşirsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...