Söyledikleri inandırıcı gelmedi ayrıldım. Siz olsaydınız benim yerimde ne yapardınız?

Daha düne kadar bir erkek arkadaşım vardı. Önceki gün mesaj atmayı kesti noldu dediğimde sinirlerim bozuk ben sana mesaj atıcam dedi atmadı bekledim bekledim ama atmadı. bende merak ediyorum seni dedim. amcamlar memlekette iş kurmuş babam benide göndermek istiyor dedi :D bende ciddi olamassın dedim bana belli değil belli olunca sana mesaj atıcam dedi. ben burda üzülüyorum falan filan o gitmiş facede bişeyler paylaşmış. bende çok sinir oldum söyledikleride inandırıcı gelmedi ayrıldım. sizce yanlış mı yaptım ? siz olsaydınız ne yapardınız ?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• istediğide ayrılmakdı zaten dolaylı yoldan... :)

0|0
    0|0
    • Heh bende onu düşünerek ayrıldım zaten. açık açık söyle hayır ayrılmayalım mı dicem sanki

• tebrik ederim iyi seçim yapmışssın cok sevmiosan salla gitsin eğer cok seviosaydın ayrılmazdın :))

• Üstten 3.cü konuya bır yorum getırırmısınız değerli arkadaşlarım rica edıyorum

Erkekler Ne Diyor 7

• biraz sabır arkadaş çok kolay ilişkileri bitirmek kızlar için ..

0|0
    0|0
    • Üstten 3.cü konuya bır yorum getırırmısınız değerli arkadaşlarım rica edıyorum lütfen

• Bencede iyi yapmışın gitsin çalışsın çocuk kafasında bir takıntı kalmaz en azından ordan bulur birini

0|0
    0|0
  • Seni sallamamış bile,çok rezil bir adam.

0|0
    0|0
  • ben olsam bende ayrılırdım

0|0
    0|0
    • zaten zahmet edip mesajıma bile cevap vermedi terbiyesiz

• elimi sallasam 50 si varmı benim gibi baltayla odun keseni derim :)

0|0
    0|0
    • canım krdesım üstten 4.cü konuya yorum yapablrmsıın Allah aşkına ya bir acıklık getırelım ya :((

• piyangodan mi çıktın sen derdim

0|0
    0|0
  • aahahahaha çok komik ahahaha

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Saçların mı ıslak yoksa yağ mı o saçındakiler dedim.

2|1
    0|0
  • doğru olanı yapmışsın...

0|0
    0|0
    • Üstten 3.cü konuya bır yorum getırırmısınız değerli arkadaşlarım rica edıyorum

• Doğru olanı yapmışımda mesajı attım daha takıp mesaj bile atmadı

• Arkadaşım üstten 4.cü konuya yorum yapabılırmısın ihtiyacım var şuan sağlıklı düşünemıyorum çünkü rica edıyorum lütfen teşekkür ederim ayrılıktaki

• Daha çok bağlanmadan bırakmanız iyi olmuş,sizi umursamıyormuş belli.

0|0
    0|0
  • Böyle ılıskının devam etmemesı ıı olmus

0|0
    0|0
  • iyi yapmışsın aferin sana :D

0|0
    0|1
    • Arkadaşım üstten 4.cü konuya yorum yapabılırmısın ihtiyacım var şuan sağlıklı düşünemıyorum çünkü rica edıyorum lütfen teşekkür ederim

Yükleniyor...