Sevgisini belli edemeyen aşkta kaybeder mi?

Diyelim birini çok seviyorsunuz ya da hoşlanıyorsunuz ama aranızdaki ilişkinin bir adı yok henüz.Karşı taraftan biri bayan ya da erkek hiç farketmez sizden sözlü şekilde birşey duymadığı için ya da siz yakınlık gösterdiğiniz halde hiçbir adım atmadığınız için onun sizinle dalga geçtiğini ima ediyorsunuz ve tavır takınıyorsunuz.Amacınız daha fazla umutlanmamak.Nokta koyuyorsunuz bir bakıma.Ya da siz herşeyi yanlış anladınız.sizi sevdiği halde belli edemedi belki de.Peki bu durumda dalga geçtiği ima edilen kişi hoşlandığı kişinin bu sözlerinden sonra ona nasıl davranmalı sizce?Bir özür ve gönül alma mı yoksa herkes kendi yoluna deyip gurur yapmak mı?

Güncellemeler:
Kırılan benim bu arada.özürdile diyenler olmuş.belirtmek istedim.sevgisini belli edemeyen bir erkek bu sorunun cevabını ona göre yazarsanız sevinirim.

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• Seviyosan git konus mevzusu varya o dogru iste catir catir soyliceksn . Benim sevdgm biri vardi bana cok cektirdi benim icin sevgilisinden ayrildi ama iliskimize bi isim koyamadik benle dalga geciyor sandim baskasiyla ciktim. Sonra birbirini seven iki kisi soyleyemedikleri halde kavusamadilar ben gittigime oda kal demedigine pisman.

Oyle kaldi .. Kendine bunu referans al

0|0
    0|0
    • Off senin durumun daha da kötüymüş:(ben elimden geleni yaptığıma inanıyorum.aslında o konuşcaktı benle hiçbirşey olmamış gibi ama ben ondan kaçtım hep.uzaktan beni takip ettiğinin farkındayım ama konuşma falan yok ortada onun tarafından.1,5 ay geçti olayın üstünden.umudumda kalmadı zaten:(

• her defasında birşey olur tekrar ümitlenirsin her defasında .. bilirim

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne ölmek nefessiz kalmaktır nede yaşamak nefes almaktır..

Yaşamak; sevilmeyi hak eden birine yaşamını harcamaktır...! bu senin yaşamını harcamana hak etmiyopr... senin bukadar çabana karşı kusura bakmada hala odun olarak sana bir tepki varmeyene... sen niye didineceksin ki..?

0|0
    0|0
  • bence kaybeder

0|0
    0|0
  • bence kaybeder

0|0
    0|0
  • özürdile...

0|0
    0|0
  • aşkta kaybeder sevgi gösterilmeli bence

0|0
    0|0
  • aşık aşkta neyı kaybedebılır kı , bır vucuttan baska ,

0|0
    0|0
  • yani erkek arkadaşın senin onunla dalga geçtiğini sandı öyle mi?

0|0
    0|0
    • Hayır ben onun benle dalga geçtiğini söyledim.erkek arkadaşım değil bu arada.

• ne seni ne onu anlamış değilim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...