Böyle birisine şans verir miydiniz? Bayanlar yorumlarınızı bekliyorum lütfen...

Sağlan karakterli,ağırbaşlı,olgun ve yerine göre davranan birisi size olan duygularını söylediğinde onunla görüşmüyorsunuz.Ama bu olaydan önce çok yakın arkadaşınızdı ve iyi,kötü gününüzde her zaman yanınızda oldu.Aradan 7 ay geçti ve bu süre içersinde başka birisiyle çıktınız artık beni unutmuştur diye tekrar muhabbet etmeye başlıyorsunuz ve size olan duygularının hala ilk gün ki gibi olduğunu söylüyor.Böyle bir durumda ne yapardınız ?

Güncellemeler:
Sanırım yanlış anlatmışım ben kızı seviyorum ve kızla 7 aydır konuşmuyorduk.Ama ona karşı duygularım hala aynı ve bunu ona da söyleyeceğim.

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Ona olan hislerimin sadece arkadaşlık mı yoksa daha fazlası mı olup olmadığına karar veririm.Zaten önceden tanıdığım için hiç tanımadığım erkeklerden bir adım öndedir,şans vermeye değerdir.Eğer benim başkasıyla çıkmış olmamdan rahatsız olmadıysa onunla sevgililerin paylaştığı ilişkiyi yaşamak için ona şans verirdim.

0|0
    0|0
  • yani sevmiyosam değişmezdi sevmediğin bir insanla çıkmak veya sevgili olmanın sonucu iyi değildir üstelik dostlukta var ama seviyosam veya davranışlarından hoşlanmaya başladıysam neden bir şans vermeyeyimki bize

0|0
    0|0
  • Ben olsam bende kaçırmazdım. Ama ona karşı sen birşey hissetmiyosan kızı da oyalama derim. açık açık konuş.

0|0
    0|0
  • kaçırmam...

0|0
    0|0
  • kim kime ne demiş ne yapmış kim gitmiş kim sevmiş ben anlamadım ya :(

0|0
    0|0
  • hacı direk mevzuya gircem aileni gönder istettir. bu kız kaçırılmaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Kalbin ne diyor sen ona bak dostum. Eğer onun için atmıyor onu sevemiyecek gibi görünüyorsa onada sanada zarar verir.

0|0
    0|0
  • işe yaramaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...