Objektife poz verirken ağzını yüzünü büzen kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

objektife poz verirken, ''şirin ve seksi olacam'' diye, ağzını yüzünü büzen kızlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?

dip not; benim yorumum soru başlığında...

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Yersiz sevecenlikler katmaya çalışıyorlar.

1|0
    0|0
  • kusur aramak için bakma birine ; bakarsan bulursun

kusur örtmeyi marifet edin ; işte o zaman kusursuz olursun.

1|0
    1|0
  • güzelse öyle daha şirin oluyor bence :) tabı şirin olabıldıyse bazıları şirin olcam diye azını yüzünü yamultuyor :)

1|0
    0|0
  • Acaba kizlari biri o sekilde cok sirin ve cekici olduklarina mi ikna etti ?yil oldu kacinci milenyum Israrla boyle fotolari olanlar var

1|0
    0|0
  • Aynn sana katılıyorum :D hele wcye gidipte 50 foto çeken kızlar warya :S

1|0
    0|0
  • başlığın güzel :D

düpedüz saçmalıyorlar anlam yüklemek zor :D

1|0
    0|0
  • Bir şey diyeceğimde eğer bir arkadaşına fotoğraf çektiriyorsa kesinlikle kıza poz verdirmemek lazım arkadaş ben fotoğrafçı asistanıyım ama yok olmaz kıza pozu sen verdireceksin vermezse çekme aga çekme götü başı ayrı oynuyo öyle kızların salak salak şeyler çıkıyor sonra :D

0|0
    0|0
  • hadisenin yandan yemiş hali gibi duruyorlar

1|0
    0|0
  • Çok şeyler düşünüyorum yazamam :))

1|0
    0|0
  • katılıyorum doğal olsalar daha iyi

1|0
    0|0
  • modadır moda :)

0|0
    0|0
  • valla ninecim bazılarına çok sexi gidio bazılarına kezban mod

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Özürlü kız modellerine örnek;

link

link

Burada erkek modelleride var ; link

çaktım 5 yıldız gidiyorum..

1|0
    1|1
  • özürlü yerine başka kelime kullansaydın daha iyi olurmuş ayrıca senin profilindeki resimininde onlardan farkı yok onlar çıplak değil en azından

0|0
    1|0
    • profil fotoğrafımda hoş bir kadın silüeti var... ve senden bundan tahrik oldun sanırım :) hemcinslerine karşı bu kadar isterik olma :)

• yavrum benim bu alakasız cevabından ben bunu çıkardım. kusura bakmıcaksın ;)

• yok ya bakmıyorum herkes fikrini söylüyor sonuçta saygı duyarım ama hemcinslerimle bir sorunum yok yanlış tespit olmuş sade:)

• hepsi özenti ezikler...

1|0
    0|0
  • hepsi ayrı şeker

0|0
    1|0
  • birde yandan bakıyorlar :)

1|0
    0|0
  • başka insanları da düşünsek? mesela gerçekten bir hastalık sonucu yüzünde farklılık olanlar var..onlara özürlü denmesinden de hoşlanmıyorum açıkçası..engellidir onun doğrusu..ve hepimiz birer engelli adayıyız..nasıl konuştuklarının ne önemleri var ki hem..bize ne zararı var faydası var..

0|0
    0|0
  • ağır ergenlik ):

asdkjlgdfkhl

1|0
    0|1
  • sorunlu olduklarını dusunuyorum..

0|0
    0|0
Yükleniyor...