Adonis kası istiyorum, nasıl çalışmam gerekir?

tabi bu kadar abartılı olması gerekmiyo ama istiyorum :D

nasıl çalışmam gerekiyo

link

0|0
1|17

En İyi Erkek Görüşü

• 1. adonis kası çok seks yapan erkekler de oluyor(benim gibi). Onunda özel pozisyonu var

2.illa bende isterim diyosan (kızlarda iğrenc olur heralde diyorum ben ama sen bilirsin) sırt üstü yere yatıyorsun iki ayağını uztıyorsun birleşik bir sekilde dik kaldırıyor ve yere indiriyorsun(yere değmesin ayakların 1*2cm havada kalsın) daha sonra tekrar kaldırıyorsun. bu sekilde günde 30 kere yaparsan 3 ayda adonis kaslara sahip olursun haslanmıs yumurta tavuk ve tuzsuz şekersin yemeye de özen gösterirsen tabi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• resimsiz anlatmak zor olacak ama deneyeyim 2 tane dumbell a len fazla beş kilo ağırlığında olsun olsun ellerini dumbelllerin üstüne koyarak şınav posiyonuna gir ve sağ ellini dumbeli tutarak bel hizasına kadar çek sonra yere indir ve sonra aynısın diğer elinle yap inan bana faydasını çok çabuk görürsün umarım harekei anlamıçsındır beceremediğimi hissediyorum hareketi set set yapmayı unutma 20 *5 olabilir mesela geşiştik sonra sayuyu artır 3*5 40* 5 gibi

0|0
    0|0
  • mekikle başla

0|0
    0|0
  • halk arasında oklava hareketi diye geçen egzersizlerden yapman bünyene uygun bir diyete girmen gerek.

0|0
    0|0
  • diyet en başta olucak ve koşu

0|0
    0|0
  • güzel olmak içinse bu çaban çirkin sen bu fazla ıse yaramaz onun yerıne bacakların fitliği yada kalçanın fitliğiyle ılgılenırsen yuzune bakılcak bır kız ol havada karada kapmaya calısırlar senı benden öneri :)

0|0
    0|0
    • fiziğim bozuk diil zaten ama çok hoşuma gidiyo erkeklerde çok abartılı duruyo ama kızlarda hafif bi adonis çok tatlı duruyo çok beğeniyorum

• adonis kası bilinenin aksine kolay yapılan bir kastır.Ayak kaldırma hareketi ve yanda ki simitleri eritme hareketiyle kolayca çıkabilir.

0|0
    0|0
  • Twis çalışacaksın 2-3 haftada belirmeye başlar

0|0
    0|0
  • bi kız olarak sende onun hoş olacagını düşünüyormusun öööğğ ne kadar itici olur yaa :)))

0|0
    0|0
    • işte benim bahsettiğim tam olarak bu iticimi sence link

:)

• peki :D

• yakışmaz kı bayanlara

0|0
    0|0
  • o erkekler için :S

0|0
    0|0
  • ya bir kızda adonis kasının ne iş var be arkadaşım yaa.

0|0
    0|0
  • barfiks calısrsan daha hızlı daha iyi olur

0|0
    0|0
    • kollarımı çalıştıramam sağlık sorunum var

• tamam saol

• hey yav herneyse sende saol

• hiç hoş olmaz bence

0|0
    0|0
    • kızlarda bu kadar abartı durmuyo ya