İnternet hızlarının yeterli olduğunu ve hak edilen parayı verdiğinizi düşünüyor musunuz?

Malum internet hızlarımız belli.Siz memnunmusunuz?

Hak ettiklerinden fazla verdiğinizi düşünüyormusunuz?

Güncellemeler:
Şöyle biliyorum.Hepsi Türk Telekom (TTnet) alt yapısını kullanıyor doğrumu?

0|0
4|15

En İyi Erkek Görüşü

• Bunların hepsinin bizim cebmizde bizimde onların kotalarında gözümüz var..:))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• şöyle anlatayım. bulgaristana gidiyorum ve orda 1mbps lik internet bağlatıyorum. fiyat aylık 3 leva=3,20lira gibi. ve download linkine tıkladıktan sonra saniyede 870kb veri indiriyorum. burda 60 liraveriyorum 16mbps lik internet bağlatıyorum ve indirme hızım saniyede 734kb a çıkmış en fazla. söylenen hızıla kıyasladığımızda bulgaristanda %70e yakın bi verim var. türkiyede ise %4,48 verim. bana sorarsan ben buraya bulgaristandan internet bağlatıp tek başıma bulgaristan ağını kullanmayı tercih ederim. eminim daha yüksek performansı çok daha ucuza alabilirim.

0|0
    0|0
  • Bence en pahalı ve en yavaş (çin-japonya-amerika) ya göre diğer ülkelere göre hızlıdır sanırım

0|0
    0|0
  • ttnet in üzerinden altyapı devam ederse hep böyle gider

superonline fiber ağı fena değil

onunda yaygınlaşması laızm

ve artık şu 10 mb hız değilde daha yüksek alternatifleri daha uygun fiyatlara verseler hiç fena olmaz

adamlar 25 gb dolduktan sonra hızı düşürüyorlar buda ayrı bir sorun

0|0
    0|0
  • hayır süperonline kendi hattını kuruyor..eskiden 8 mbit hız belli kotayı aşınca 1 mbit e dşüyordu..ama şimdi 3 mbite düşüyor..bunu yapan kurum ise Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu..bu böyle olunca tabiki ttnet zor durumda kaldı zam yapmakta kaldı..bence dünyada en pahalı internet bizim ki .

0|0
    0|0
  • Büyük şehirlerde bazıları kendi altyapısını kullanıyorlar ancak onlar da bazı semtlere özel.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de her şeyde olduğu gibi bu alanda da tabiki HAYIR!

0|0
    0|0
  • Fiber internet kullanın 20mb 60 tl gayet iyi zten sınırsız Yalın internet vs onlarda 60 civarı kotalılara karışmıom

0|0
    0|0
  • Kesinlikle yetersiz. Türkiye gibi internet kullanımının yoğun olduğu bir ülkede 3. sınıf internete adeta 1. kalite ücreti ödüyoruz. Rekabet ortamı da gelişemediği için, bir kaç yıl daha böyle gider bu maalesef.

0|0
    0|0
    • Ttnet üzeriden servislerini sağladıkları sürece böyle gidecek bence

• evet ama onun tüm ülkeye hizmet vermeye başlaması en azından 5-6 yılı bulur belki daha fazla. biliyorsunuzdur fiber sayılı yerde var ve sadece sitelere hizmet veriyor. normal bağlantı açısından zaten pek fark yok hiçbirinde.

• Neyse umalım da benim iyi niyetimi göz önüne alıp bir kaç yıla birşeyler yapsınlar yoksa Ttnet krallığında yaşamaya devam edeceğiz :)

• tüm fanfinifinfon sitelerini yasakladılar

napalım hızı artık ya hızlı olsa ne yazar :D

0|0
    0|0
  • TTnet çoğu zaman iyi ama usb modemlerin hepsi berbat

0|0
    0|0
  • ttnet fiber kullanıyorum 2 senedir ve çok memnunum 12 mb hızım var..

59 tl ödüyorum

0|0
    0|0
  • Kotalı hızın hiç bir önemi ve anlamı yok. Ve neredeyse herkes adil kullanım kotasına dahil.

0|0
    0|0
  • yok ya ne hızı alt yapı sıfır bide zam yapmıs i..neler sankı duzgun hızmet varmıs gıbı

0|0
    0|0
  • hayır tabikide hiçbir internet okadar parayı haketmiyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ben dopıng kullanıyorum ve hız konusundamemnun oldugum solenemez

0|0
    0|0
  • 67 fazla sana ttnet.

0|0
    0|0
  • Japonyaya gıdıcem ordakı net buraya bın basar

0|0
    0|0
  • Vadettikleri hızla bağlanıyorum paramla rezil olmuyorum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...