Beşiktaş taraftarıyım. ve bu takımın yöneticilerini anlamıyorum?

ben yıllardır beşiktaşı ilk defa bu kadar derli toplu, takım olarak olarak oynarken, koşup mücalede ederken gördüm. takımdaki her futbolcunun form grafiği üst düzeydeydi. galatasaray'ın 2 maçta birbirinden güzel 8 gol yediği arsenal ile başbaşa oynadık, tothennam önünde grubu lider bitirdik, liverpool'u eledik. club brugge maçı çok kötüydü katılıyorum. ama biz slaven bilic'e ne stad, ne bütçe verdik ne de sabır gösterdik. bu takım için elinden geleni yapan bu büyük adamı kapının önüne koyduk. biz real madrid miyiz ki şampiyon olamayınca teknik adam değiştiriyoruz !!

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Biz Beşiktaş'ız. Slaven'i kaybetmek tabii ki üzücü ancak sorularda var cevaplanması gereken!
    Elinde Cenk Tosun varken Mustafa'yı oyuna almak ne demektir? Biri bana açıklasın.
    Ömer Şişmanoğlu gibi bence yetenek olarak üst düzey bir yerli forvet'i takımda tutmamak, kiralamak nedir?
    Olcay topa vuramazken, Kerim Frei gibi genç ve gelecek vaat eden bir futbolcuyu ilk 11'e almamak? Ve Olcay oyundan çıktığında yerine Mustafayı almak ne demektir?
    --54te girip, 58de kırmızı kart yiyen Necip Uysal... Hoca Necip Kırmızı yedikten sonra ön bölgeden bir oyuncuyu alıp Pedro Franco'yu sahaya sürüyor. Sahada yabancı sayısıyla alakalı bir problem yokken neden stoper'e Pedro değil Necip geçiyor?
    Oğuzhan neden kulübede çürütüldü sezon boyunca? Tolga sürekli hatalı goller yerken, sırf yürekli olduğu için formda Cenk'in haftalarca kullanılmaması ne demektir? Jose Sambade gibi bir kaleci antrenörümüz var, sizce Bilici hiçmi uyarmadı Üstad Antrenör Sambade?
    Açık ve net bu kadroylada şampiyon olabilirdik biz. 30'lu haftalarda ki vasat performans bizi bitiren nokta oldu. Gerek futbolcular, gerek Bilic ve gerek bariz kasıtlı, kötü niyetli yapılan hakem hataları!
    Bilic takımı iyi tanımıyordu ama bende Bilic'i seviyor ve gitmesini istemiyordum. Takıma yakışan bir isim, efsane olabilecek bir isim kapasite var.
    Her neyse benden bu kadar... Bu arada hatırlatmakta fayda var; Ligde şampiyon olan son yabanı antrenör Zico. Ve Beşiktaş'a acilen Türk hoca lazım. Ha Lucescu gelirse sorun yok ama Şenol Güneş gelirse bu takım şampiyonluğa ambargo koyacaktır! Tabii ki doğru transfer hamleleri ve başarılı Futbol Yönetimi bu noktada önemli...

0|0
    0|0
    • lucescu 1 sene daha shaktar'da kalıcak bildiğim kadarıyla. senelerdir aynı isimler her takım için geçiyor.. şu hale bak, allahtan fatih terim milli takımın başında da transferle adı geçmiyor. şenol güneş, mustafa denizli vefat etse halimiz ne olur merak ediyorum. sergen yalçın da beşiktaşı çalıştırabilir.

• Sergen sıkıldigi an birakir, ona guven olmaz.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bilinç iyi hoca fakat bazı yanlışlarda çok ısrarcı oluyor
    Cenk tosun varken pektemek ve Necip gibi oyunculara katlanmak bir ornek

0|0
    0|0
    • cenk tosun ile pektemek arasında gerçekten bir uçurum var mı?
      sonuçta gökhan töre veya demba ba gibi sezon boyunca kendini kanıtlayan oyuncular yedek beklemedi. necip çoğu zaman kötü tercihti.

• Beşiktaş kadıköyde son dakika o golü yemese bence sampiyondu ve son 4 5 hafta Beşiktaş top oynanmadi. Biz olduk şampiyon her zaman derim Galatasaray olmayacaksa Beşiktaş alsın ligi.

0|0
    0|0
    • ben fanatik değilim. ne fenere, ne de galatasaray'a karşı öfkem yok. güzel futbol oynayan, stada gelen insanlara keyif veren futbolu alkışlarım ben. galatasaray dediğin takım şampiyonlar liginde gruplarda 19 gol yedi. dortmund ve arsenal zaten vites arttırmadı bile. herkes bu takımın 4. yıldızı almasını konuşuyor ama ligimizin kalitesizliğinden bahseden yok.

• Bilic adam gibi adamdir ama taktiksel zayifliğini görmemek olmaz. Sadece bir plan üzerinden ayni oyunculara saplanip kaldi. Biraz daha tecrube kazandiktan sonra umarim geri döner.

0|0
    0|0
  • Yaptığı değişiklerden sonra halan fikrin nasıl aynı kalabiliyor?

0|0
    0|0
    • hangi değişiklikler.

• Misal ben necipin bir çok maçta görev almasına karşıydım atıncın oynamaması gibi kerimin oynamaması ozinin oynamaması

Yükleniyor...