Avrupalı neden hayatta daha başarılı oluyor?

bazen düşünüyorum da adamlar olayı aşmış biz yerimizde sayıyoruz. neden böyle oluyor ?

0|0
6|9

En İyi Erkek Görüşü

• çoğu sorularına cevap vermesemde okurum. ama şimdi burada biraz saçmalamısın:D dünyanın en başarışı hekimleri mühendisleri mimarları kimmiş bakmanı tavsiye ederim.avrupa herşeyi tüketmiş durumdadır. ki bu güne kadar da zavallı afrikanın ganimetlerini çaldıkları için ayakta durabildiler. avrupa dediğin toplulukta kaç ülke var? ve bu kadar ülkeleri kaç ülke ayakta tutuyor? kaç tanesi ekonomik krizde? iyi bilirsin sen SİEMENS SAN TİC AŞ yi. ben 8 yıl çalıştım. ve bir çok alman yönetici ile konuştum. adamlar kendilerinden çok bizim iş gücümüze hayranlar. git bakalım avrupa dediğin medeniyete günlük çalışma saatleri kaç saat? 1 saat fazla çalıştırabiliyormusun çalışanları? adamlar işçi statüsünde 1300 ile 1500 euro maaş alıyorlar:D bizim sıradan okumuş mühendislerin maaşına bak bakalım? hiç gerek varmı avrupaya? gelir bakımından avrupa ile kıyaslamam ve birşeylerine özenmem.. tek özeneceğim şey insan haklarına saygılı oluşlarıdır.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Burada insanları birbirine düşürüyorlar ve haliyle zaten cahil insanlar çokken bir de kavgacı , çekişmeci insanlar oluyor. Sonra da kendileri rahat rahat çalışıp başarıyorlar. Hem maddiyat, hem eğitim sistemi. Tabi ortamı da unutmamak gerek ~

0|1
    0|0
  • evet sansliyim :) lise mezunuyum isci basladigim fabrikada 28 yasinda üretim sorumlusu oldum patronum gözü kapali güvenir her türlü destegi verdi isimde yapmadigim kurs kalmadi , avrupanin 2-3 ülkesine yolladi egtim icin !

0|1
    0|0
  • çünkü avrupada yobaz, bağnaz, dini herşeye alet eden insanlar yok..

eskiden vardı, sanırım orta çağda.

0|0
    0|0
  • kafaları calısıyo yobaz deıler..

0|0
    0|0
  • Şartlar şartlar şartlar...

0|1
    0|0
  • yobazlar olduğu sürece daha çok yerimizde sayarızz

0|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 8

• bizim insanlarımız kafayı fal bakmakla şans oyunlarıyla lotoyla totoyla bozmuşta o yüzden ama ordakiler bunları bırakıp bişeyler üretme derdindeler ayrıca o insanlar dinine çok bağlı bizim insanımız gibi namaz kılanları aşağılayıp zina yapanları el üstünde tutanlar gibi değiller

0|1
    0|0
  • adamlar zamanında sömürgelerinden sagladıkları güçlerini ve saygınlıklarını şimdide devam ettiriyorlar

0|1
    0|0
  • Bizim gibi duygusal değil daha akıl ile hareket ediyorlar.

Hangisi iyi değişir.

0|0
    0|0
  • Adamlarda çocukluklarından beri kısıtlama yok

Bence bizim ailelerimiz misafirliğe felan gittiğimizde hep gözleriyle eve gidelim bak ben ne yapcam sana bakışları içindeler

Onlarda öyle şeyler yok çocuğun çocuk olduğunu biliyorlar

Bizimkiler gibi 7-8 yaşındaki çocuktan 25 30 yaşındaki insan hareketi beklemiyorlar ben buna bağlıyorum olayı

0|0
    0|0
  • onlar sadece kendi hayatlarına baktıkları için böyle. yani kim kimle nerde napmış s.klerinde bile olmadığı için. bu yüzden başarılılar.

0|0
    0|0
  • 25 sene okumak zorunda olmadıkları içidir.

0|0
    0|0
  • adamlarda ne düzenli değil ki adan zye ...

0|0
    0|0
  • şartları ve karakteri daha elverişli olduğu için.

0|0
    0|0
Yükleniyor...