Uçuk nasıl geçer?

Arkadaşlar bu gün sabah uyandığımda ağızımın kenarının acıdığını hissettim aynaya baktım uçuk olmuş nasıl geçer çok az bir yara ama açıyor bulaşırmı ve sürekli kabuk atıyor lütfen yardım?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Uçuk kremi al, küçük turuncu bir kutuda 9ml lik adı da vectavir.Çok çabuk geçirir aklovir,asiviral ve virosil o kadar çabuk geçirmiyor bir hafta falan sürer onlardan alma o yüzden onlar biraz daha ucuz da olsa.

0|0
    0|0
    • Bu arada çok dokunma oynama yayılır, çok kaşınsa da elleme.

• Rica ederim. :)

• söylemeyi unuttum yaranin icindeki toplanan su cok bula$ici ,oynayip patlatma!cabuk gecmez aksine yara dagilir!gecmi$ olsun

Kızlar Ne Diyor 3

• Ucuk su topladiktan sonra sadece kremle´(ZOVIRAX)<<< kuru bir hale geldikten sonra en gec bir hafta sonra gecer.Önemli olan ka$indigini hisseder etmez ucukkremini sürmen ozaman engelliyebilirsin! Genelde vucudun bagi$iklik sistemi zayifsa cikar!Bol bol vitaminnnn:)

0|0
    0|0
  • Aklovir diye krem var o iyi geliyor kabuk olunca da yumuşatıcı krem sürersin. Birde zoviraks adı galiba o krem de çok iyi.

0|0
    0|0
  • Kasığı ısıtıp üstüne tutarlardı sanırım.Oyle bişi duymustum sankı

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Akşam yatmadan uçuk olan bölgeye ruj sür ve öyle uyu. Sabah bir şeyi kalmaz.

0|1
    0|0
Yükleniyor...