Hayatınızda hiç unutamadığınız, yerin dibine girdiğiniz zamanlar oldu mu?

Hayatınızda hiç unutamadığınız, yerin dibine girdiğiniz zamanlar oldu mu ? Söylediğiniz bir şeyin yanlış anlaşılması , farklı manalara gelmesi sonucu insanların alay etmesi gibi durumlardan bahsediyorum. Anlatın bakalım.. :)

0|0
5|3

En İyi Erkek Görüşü

• Bi gün bi radyo programında internet üzerinden takılıyoruz. Yöresel bi program ve nerdeyse herkes herkesi tanıyor. Tanımayanda ya babamızı ya amcamızı büyüklerinden birilerini tanıyorlar. bayanlı erkekli bi program. VE bana amcamın evlenmemesı ile alakalı bi soru gelir büyük bi abimiz den. Amcan hala bekar mi? Etkendirin şu adamı artık.

BEnde hızlı bi şekilde

-abi şahsen ben evlenmesi için uğraşıyorum ama istemiyor abi ben ne yapayım ;) yazıyorum

Tabi bunu yazarken ama kelimesinden ki o son a harfi basmıyor ve ben farketmeden gönderiyorum. Sonra yazdığımı okuyorum ve feci bi sessizlik. Yüz kızarmış eller titrer halde cümlenin doğrusunu yazmaya çalışırken aynı hata tekrarlanır. Klavye direk kırılır dj aranır sesli anons geçilir adıma özür dilenir falan filan :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• hangi birini anlatayim :) türkce zayif olunca kelimeleri dogru düzgün konusamayinca pot kirmalar gaf yapmalar kacinilmaz oluyor !

0|0
    0|0
  • genel de sınıfta içi fesat arkadaşlarım yüzünden byle utanılacak duruma düşüyorum

0|0
    0|0
  • Olmuştur elbet. İnsanız sonuçta. Ama aklıma özellikle beni çok utandır bir şey gelmedi.

0|0
    0|0
  • beni anlamayanlar utansın bana ne

0|0
    0|0
  • hayırrrrrrrrrrrrr

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Üniversitenin servisindeyken yanımdaki kız arkadasa bi an dilim sürşerek " muavin bey " dedim ama cümle icerisindeydi, muavin beyler gibisin vs dicektim =S neyse ki o an uzatmadım ve yandaki arkadas da hostes dedi bnim cümleyi tamamladi :D bundan nefret etmisimdir aklıma gelnce sinirlenyyrm :s

0|0
    0|0
  • çok akıcı konusurum. ve pot kırmam. ama pot kırma şampiyonları ile çok muhatap olmuşluğum var:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...