Sivok ve Bilic?

Ben bir Beşiktaşlı olarak, kulübümüze uzun zamandır hizmet eden kaptanımız altın kafa Sivok'a hizmetlerinden dolayi teşekkür ediyorum. Asla unutmayacağim oyunculardan biri. (Insallah yeni hoca kalmasini ister.)
Slaven Bilic te adamliğini, delikanliliğini sevdiğim bir karakter. Ama taktiksel zayifliği sportif başariyi engelledi. Yolu açik olsun...
Evet sizler ne düşünüyorsunuz? Iyi mi oldu kötü mü ?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• İlk defa bir teknik adamın bizden Ayrılışı bana bu kadar koyuyor bilmiyorum her şey güzel olacakken son 1 ayda adam bizden ayrılıyor Sivok için denilecek söz bulamıyorum bizim için çok çok değerli bir futbolcu idi 10 yılda geçse 20 yılda ALTIN KAFA SİVOK diye hatırlayacağız İkisininde yolları açık olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Quaresma dan sonra Beşiktaş ı bıraktım ben. Yine de hayrolur inşallah.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Altın kafa bobodan sonra en çok forma giyen yabancımız olarak gonullerimizde taht kurdu zaten
    Kalmaliydi fakat kararı ne olursa olsun emeğine sağlık

0|0
    0|0
  • Benim düşüncem Bilic in kalması yönündeydi çünkü elindeki kadro GS ve FB ye göre zayıftı zaten yinede iyi işler çıkardı süreklilik sağlanması gerekliydi yanlışları yokmuydu tabiki vardı.

0|0
    0|0
  • Sivoku teknik heyet artık istemiyor sözleşme imzalanmadı 3 oyuncu ile (sivok hadi sen yaşlısın anlarım atiba nedir ulan? adam ahtopot gibi her topa dokunuyor 1 sene daha oynar uğur boral olması zarar) öte yandan mustafa veli ersan ile sözleşme yenilendi

0|0
    0|0
  • İkiside örnek profesyonel karakterler, adam gibi adamlar. Slaven'in gitmesine artık engel olmak isteyenlerden birisi değilim, Sivok ise kalmalı takımın büyüğü&tecrübesi olarak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...