Roman yazmayı düşünüyoruz. Sizce satar mı bu roman?

Roman yazmayı düşündüm:Daha doğrusu bir yazarın tavsiyesi... Gerçek hayattan uyarlanma olucak.

Konusu bir kadının çaresizlik ve engellerle dolu hayatında verdiği mücadele ve güçlü bir karakter.. Sizce satar mı bu roman

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• Özellikle edebiyat alanında günümüzde çok güçlü bir akım feminizm, kadınla ilgili yazılan her şeyin dikkat çektiği günlerdeyiz.Eğer güçlü bir kalemin varsa (güçlü bir ismin olmadığından güçlü bir kaleme ihtiyacın olacak ) neden olmasın :) Tabi bu sektör de iyice farklılaştı artık reklamın iyi yapılması gerekiyor.Ama güçlü bir kalemle bu konuyu yazarsan satar diye düşünüyorum.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• ben de şiir yazdım zaman zaman..bir kitaplık oldu...şiir kitabı çıkarmayı düşünüyordum ama uğraşamadım...şimdilerde ben de bir roman yazma hayali içindyeim...ama henüz başlayamadım...

sen de yazacaksan satar mı diye düşünmekten ziyade, kendin için yazıp,insanlar için paylaşmalısın

0|0
    0|0
  • Anlatım dilin önemli.

0|0
    0|0
    • ... Yazarın biri gözlemcilik yapıcak...

• Hikayenin kahramanı şimdiye kadar rastlanmamış türden. Konusu da gerçekten alınma taklit yok kesinlkle...

• Denemesi bedava :)

• Bence satmaz

fazla hayellere dalma

0|0
    1|0
    • Sağol çok moral verdin /

• Senin çeneninde maşallah ı var hani :))

• :)) cevap vermiyorum

• Kurgu güzel olursa satar

0|0
    0|0
  • Satarsa kendimi camdan aşağı atarım. Okunacak binlerce kaliteli yazar, kitap varken kimse senin romanını almaz emin ol

0|0
    0|0
    • O ünlü yazarlarda bi yerden başladılar! Anasının karnından ünlü doğmadı ya :))

• Ne öfkesi yahu benim tarzım bu

• yalnız siz populer edebiyata göre yorumluyorsunuz, ( o yazarları ben de seviyorum ama o ayrı ) sadece o konular yok yazılan şu an feminist eleştiri çok yankı uyandırmış durumda tüm dünyada edebiyat alanında.Akademik olarak baktığım için söylüyorum,Adalet Ağaoğlunun Ölmeye yatmak kitabı da bu konudaydı ve ne kadar sattı.Güçlü ve özgün bir kalem olduktan sonra satar bence.

• bence satar

0|0
    0|0
  • ticari açıdan düşünüyorsan zor

birşeyleri başardım demek istiyorsan

bitirdiğinde zafer senindir

0|0
    0|0
  • Kıtap başlığı çok ilgi çekici olmalı..Zor diyenlere aldanma sakın bu işe baslamak ıcın heves ve sabır gerektırır ilk kıtabın cok satmayabılır ama senı tanıyacak bir okur kıtlen olmalı bunun ıcınde cevren cok ıyı olmalı ablacım ...

0|0
    0|0
    • Evet gayet mantıklı bir yorum... İlkinde okuyucu kitlesine ulaşmak sonrasında başarıyı tetikleyecektir... Hem çakma değil gerçekten ibaret olması etkileyici olucağını düşünüyorum.. Sizce ne olmalı bu romanın adı ? :))

• Mezarına Tüküreceğim...Nasıl :D ? Bence ılgı cekıcı

• Hey allam ya :))

• göründüğü kadar kolay değildir roman yazmak, hiç denedinmi en azından bi hikaye falan yazdınmı, ilk dememen mi olacak

0|0
    0|0
    • İlk deneme olucak... Hikayeyi yazar beğendi ama :)

• dilerim başarırısın bizde okuruz :)

• İnşallah...

• çok fazla dramatize etmeden ve gerçekçi diyorsan okuyucuları çekebilirsin

0|0
    0|0
  • bence satmaz neden diye sorma bende bilmiyorum onu inasanlarımıza sor

0|0
    0|0
  • tamamıyla reklama baglı

0|0
    0|0
  • sen yazarsan satar

0|0
    0|0
  • O kitap seneye ya da daha sonraki seneye bugün çıkarsa ve reklamı yapılırsa çok iyi satar.

0|0
    0|0
  • karşılıksız aşk entrika dolu roman yaz çok satar bu ülkede

0|0
    0|0
  • sen cevabı kendi isminde vermişsin ya niye bize sordun çabuk kaldır bu soruyu ! ASLA ASLA DEME

0|0
    0|0
  • satmaz, bizim ülkede kimse kitap okumuyor.

0|0
    0|0
  • Satabilir tabii ki neden olmasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hangi yazarin tavsiyesi.

0|0
    0|1
  • saglam pazarlamayla, bol bol sisirmeyle ne sacma salak kitaplar satiliyor. reklam saglam olunca satar satar.

kotu yaziyorsun demedim. genel ortaya yani.

0|0
    0|0
    • bir de telif almadan sakin o yazara romani okutma. asla detay verme. fikrini almak icin sorarsin falan. kitabi alir adini yazar. oturur aglarsin sonra. aman dikkat. cok insan kekliyorlar boyle.

Yükleniyor...