FİKRİNİZİ SÖYLERSENİZ SEVİNİRİM? sporla ilgilenenler ve bu genetikten anlayanlar?

Ergenliğin ortasındayım erken doğduğumiçin ufak tefeğim , promötrüm ne anne karnında nede çocukluğumda annem zorlasada iyi beslenmedim , annem 175 babam 180 abim 195 bense 155 e 50 kiloyum beden ölçülerim 85-55-90 , iyi beslenmiyorum daha önceleri son zamanlarda iyi besleniyorum ve 1 yıllık paket spora yazıldım içinde zumba fitness yüzme squah felan var hafta içi her gün yüzme sınırsız istediğim saatte , buna bir yıl gittiğimde ne kadarlık bir uzama gerçekleşir

Güncellemeler:
yahu belle ilgili yalan söylücek halim yok https://instagram.com/gurcayirem/ alın bakın inceleyin yani ölçün biçin ::D

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Boy uzamasında beslenmenin uyku düzenin çok önemi var ayrıca boy anne baba kardeş farketmiyor benim annem 1.50 babam 170 ablam ise 1.45 benim boyum 1.88 neden uzunsun diye sorarsan çok iyi beslendim ve besleniyorum spor yaptım esneme hareketleri yaptım şimdi yaptığım şeylerden mutluyum

0|0
    0|0
    • bnde başlıcam işte ne düşünüyorsun

• şu an ergenlikteksin boy uzamasında etkili besinler kalsiyum protein ve fosfor değeri yüksek olan süt ve süt ürünleri balık gibi besinler tüket yüzmede kurbağalama stiline önem ver kurbağalama omurgayı gerer ve uzamayı sağlar bir yerlere asıl barfiks çek omurgayı bacakları eşit olarak ger eminim 5 10 cm uzarsın ayrıca uzamanın yaşı yok

• hmm anladım teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...