Kapat

Zlatan İbrahimoviç faydalı olur mu?

Sizce Galatasaray'ın gündeminde olan zlatan İbrahimoviç Galatasaray'a faydalı olur mu tüm takım Taraftarları küfürsüz görüşlerini paylaşırsa sevinirim

Güncellemeler:
cok mu zorunuza gitti soru arkadas adam gibi yorum yapmayacaksınız yazmayın

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• sneijder ve drogba içinde "nah gelir" diolardı.. :)) gelirse efsane olur kardeşim. inş. gelir.

0|0
    0|0
    • Eyvallah dostum aynen zoruna gidenler var aslında yorum yapmalarını istemedim ama olsun Takılsınlar :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 3

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 12

• Şayet gelirse başarılı olur ama maddi olarak zorlar GSyi.

0|0
    0|0
    • Bana da oyle geliyor eğer Avrupa'da başarılı olamazsak o zaman Kotu

• İbrahimoviç en az Drogba kadar başarılı olur.

0|0
    0|0
  • bence yaslandı artık daha genc bırını alsalar daha ıyı olur

0|0
    0|0
    • Aynen onun yerine ama isimde onemli be kardeşim ilerde ibra düşünsene :) iki adam onu tutucam diye uğraşır durur

• Cok sukur Galatasaray liyiz o kalitede Genc isimlere para yetmez burumayi aldık Saatçi cikti i*ne :)

• dogru ama bu sene gasaray sampıyonlar lıgınde ınsallah basırılı olur benım en cok ıstedıgım avrupada basarılı olması

• Forvet hattı için iyi bir alternatif olabilir. Malum Umut Bulut bazen yoruluyor onu dinlendirebiliriz İbra ile. Ayrıca Pandev'in yerini dolduracak kupa golcüsü lazım bize. Neyse çarpılmadan gidiyorum ben

0|0
    0|0
  • Bizim lig de futbol teknik değil kasaplıkla oynanıyo maalesef. Defans oyuncuları özellikle tam kasap. Misal Servet Çetin, Agüero'nun ağzına tekmeyi sokmuş adam. Bu yüzden Agüero bizim lig de oynasa kadro dışı kalır. İbrahimoviç ise bu iş için biçilmiş kaftan bence =)

0|0
    0|0
  • Yüzyılın transferi olur bence gelmez demiyorum ama cok para sartlar ortada ancak guclü bir sponsorla rahat alınabilecek bir futbolcu

0|0
    0|0
  • 100 kere dedim Şu galatasaraya İspanya , İngiltere , Brazilya filmleri izlemeyin diye. Etkisinde kalıp b*k b*k konusuyorlar sonra. İbrahimovic mis bizede ronaldo gelecek bakalım görüşüyoruz az bir pazarlık payı kaldı :)

0|0
    0|1
    • Sizin hayallerinizin Bittiği yerde bizim gerceklerimiz baslar ;)

• Olur kardeşim lafım meclisten dışarı ama lig basında şampiyon GS olursa biblo sokarım diyenleri hala daha göremedik biblolu fotolarıyla biz gelecek diye İdda etmiyoruz gelir gelmez o onun bileceği is benim sorduğum soru gelirse faydalı olur mi gelmezse zaten faydası yok sadece transferde ismi gecmis olur ki bu da bizim büyüklüğümüzü gösterir isminin anılması bile yeterli siz şampiyon Olmayı hayal ettiniz biz olduk gercekte buydu 😉

• sence İbra 'nın 6s ye gelmesi gibi bir ihtimal söz konusu mu hadi diyelim geldi faydalı olmaması söz konusu mu?

0|1
    0|0
    • Galatasaray diyecektin sanırım FENEVli arkadasım sniejder icinde gelmez diyordunuz geldi

• Beşiktaşlısın ve Galatasaray 6s diye hitap ediyorsun. Bunu söylerken keşke Galatasaray ın 2000 yılında Bjkyi 6-0 yendigini aklına getirseydinde böyle gereksiz konuşmasaydın. Benden sana bir tavsiye bir daha böyle Bilmedigin konular hakkında konuşma sonra böyle rezil olursun ayrıca Sneijder İnterde yedek kalmıyordu maaşında indirime gitmediği için kadro dışı kalmıştı ve o zamanlar Sneijder gelirse orama bunu sokarım diyenleride unutmadık

• @baros15 👍🏻⭐️⭐️⭐️⭐️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

• Drogba ya kötü dediler adam döktürdü ibonun ismi yeter

1|0
    0|0
    • Ben de aynı fikirdeyim Drogba gibi kalite

• Yerlinin poposu hemen kalkıyor yabancı daha iyi

• Bence de simdi yerli futbolcular yatarak para kazansın da göreyim onların popescularini :)

• Olmaz yalan yok
    Ülkeyi batırır

0|0
    0|0
    • Neden ülkemizin reklamı olur iyi degil mi?

• Hahah çok inandırıcı :) görende Koray :)

• Olsun sonuçta kırmızı yedik😂

• biz sneijder ve drogba'yı aynı takımda görmüş insanlarız ibra'yı da görürüz

0|0
    0|0
  • İbra kafayı yemeden gsye gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...