Fener bu sezon ne yapacak sizce?

Fenerbahçe yeni bir teknik direktörle anlaştı ama pek tanınmayan biri. Nasıl bir futbol izleriz?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• bildiğim kadarıyla futbol direktörü olarak alındı teknik direktör değil ama pek yararı olacağını düşünmüyorum

0|0
    0|0
    • Haa anladim. Tesekkur ederim bilgi icin icim rahatladi. Taninmayan biriydi cunku

• Galatasaraylisin anladim. Lucescu daha cok ofansif oynattigindan begeniyorum. Shaktardaydi sanirim. Futbol olacaksa ofansif olacak bence. Klopp gelirse zaten bittiniz:)

• hahahha evet galatasaraylıyım :D ama yanılıyosun lucescu biraz daha defansif oynatıyo herzaman 1-0 olsun benim olsun mantığında o yüzden bana sorarsan büyük takımlara hoca olcak kapasitesi yok bakma türkiyedeki 3 büyüklere şampiyonluk yaşatmak kolay ya da ukraynada shaktara :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Fenerbahcenin bu duzende basarılı olmasi cok zor hayirlisi olsun yinede.

0|0
    0|0
  • Sportif Direktörlüğe bir İtalyan adamın gelmesi gereksiz

0|0
    0|0
  • Fenerbahçemiz tavanı aşacak. Şampiyonlukları fazlasıyla kutlayacak. Tribünler coşacak :)

0|0
    0|0
  • italyan T. D Türk futboluna yaramıyor. daha sezon başlamadan yanlış yapıldı. takımda italyan yok ki bir tane yapılan işe bak :(

0|0
    0|0
  • seneye hazırlancak

0|0
    0|0
  • Sportif direktor o milanın eski kalecisiymiş ama fenerin işi zor başkanı değişmesi lazım

0|0
    0|0
  • fener şampiyon olmasa bile düşmanlarını yine ezer geçer maçlarda.

0|0
    0|0
  • kimle anlaştı daha başkan seçimi olcak

0|0
    0|0
  • Teknik direktör değil sportif direktör o ama teknik direktör ü o getirecekmiş bir İtalyan getirirse yanarlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...