Fenerbahçe 5. Yıldız Verilmeli Mi?

Eğer geçmişe bakacak olursak Fenerbahçe'nin 28 , Galatasaray'ın 20 , Beşiktaş'ın 18 Şampiyonluğu bulunmaktadır Türk Futbol Tarihinde.
Ama Futbol Federasyonu 1959'da kurulduğu için 1959 yılından önceki şampiyonluklar sayılmıyor.
Beşiktaş'a 1959 yılından önceki 2 şampiyonluğu Mahkeme kararı ile Türkiye'yi Avrupa Kupalarında temsil ettiği için verildi.
Sizce Fenerbahçe'ye de verilmeli mi? Beşiktaş'a daha önce verildiği için Fenerbahçe bu istekte haklı mıdır? Eğer Bu şampiyonluklar verilirse Fenerbahçe Türkiye Ligindeki İlk ve 5 Yıldızlı tek Türk takımı olacaktır.
Siz ne düşünüyorsunuz Tarafsız olarak

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• 1|3
    1|4
  • :) yildizlar bizim bahaneler sizin hadi

1|1
    0|1
  • Armasına aşığım yıldızı boşver

0|1
    0|0
  • Kesinlike verilmeli. Objektif olarak bakacak olursak haksızlık yok mudur? Beşiktaşa verilip Fenerbahçeye verilmemesi ne demek!

0|0
    0|0
  • haklı

0|0
    0|0
  • imkansız beybi

0|2
    0|0
  • Okumadim açıklamayı ama forever Fenerbahçe💕

0|3
    1|1

Erkekler Ne Diyor 15

• Hangi takıma kaç yıldız veriliyor inan umrumda değil. Bence futbol denen insanlığın afyonundan kurtulunmalı.

0|0
    0|1
  • Vermişken birde Fenere bir Avrupa Kupası verelim.

1|0
    0|0
  • İyiki sampiyon olduk basladılar :)

1|0
    0|1
  • Evet hakkımız çok yendi

0|0
    0|0
  • Saçma olmaz. Liderken böyle birşey yoktu. Galatasaray 4. yıldızı takınca altta kalmak istemiyorlar. Beşiktaşlıyım bu arada

1|1
    0|1
  • Hakli tabiki

0|0
    0|0
  • Bence fenerbahceye bütün yıldızlar verilmeli sikeden ötürü :)

0|1
    0|0
  • ben zaten takım tutmuyorum :D hakkı varsa eğer ki hakkını almalıdır. adalet adalet diyorlarsa adalet şart :D

0|0
    0|1
  • Reziller sizi bu kadar mı düştünüz 😁 yok abi turkiye de rekabet bitti artık. G⭐L⭐T⭐S⭐R4Y❤

0|0
    0|0
  • Eziklik baştan aşağı rezillik ilerde şampiyon olacagız demiyorda geçmişe taktılar kafayı

0|0
    0|0
  • bjk verildiği icin her takıma verilmeli bjk verilmeseydi neyse

0|0
    0|0
  • Kesinlilke verilmeli

0|0
    0|0
  • Siz hayal edersiniz CİMBOMBOM gerçekleştirir bilader, Hakkımızla , emeğimizle aldık. Şikebahçeniz hileyle hurdayla bile alamadı. Çaktın mı?

0|0
    0|1
    • Bilader, öncelikle Galatasaray Taraftarı olduğumu bilmelisin. 2. İse ergenler gibi konuşmana hiç gerek yok. burada GS'li olduğuma rağmen tarafsızca bir soru soruyorum ve 15 yaşındaki ergenler gibi cevap veriyorsun. Xper için yaşından küçük ergence yazılar yazma ve kaybol.

• 7-0 ı kabul etmeyen tkaım ve taraftarı o dönemlerde aldıkları şampiyonluklara mı sarıldı. kim kanıtlayabilir o şampiyonlukları. 7-0 da dedikleri gibi kim kanıtlıcak o galibiyeti dedikleri gibi. ağlayana anca emzik verilir

0|1
    0|1
  • Fenerbahçeye küme düşme cezası verilmeli şike yaptılar cezasız kaldı

0|1
    0|1
Yükleniyor...