Aramaması sevmediği anlamına mı gelir hala kızgın olduğu mu?

kavga ettik bitti dedi ben özür diledim telefonunu kapattı mesaj attım cevap vermedi telefonunu actı ama..yarın bi sınava gircem ve yarın beni mecburen gorcek napmalıyım yarın ona nasıl davranmalıyım aramadıgı sevmediği anlamına mı gelir hala kızgın oldugu mu

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• anlıyorum seni arkadaşım sen daha önce bana bir sorumda çok yardımcı olmuştun sen iyi birisin bunu oda biliyordur.Bak bence seni aramaması sevmediği anlamına gelmiyor kavga ettim demişsin olayın iç yüzünü bilmiyorum ama bence sana kızmış olabilir mesela sonra aradım dedin ya bak ne güzel açmış ama cevap vermemiş çünkü kendine göre ortaya bir tepki koyuyor olabilir. Ya bak birde arkadaşım ilişkilerde sorunları telefondan konuşmak çok kötü bir durum sürekli tartışmalar çıkar ve kolaylıkla anlaşmalık olur çiftler birbirini çok zor anlarlar genelde anlamazlar ama yüzyüze daha samimidir.Bence yarın onu görünce yanına git tartışmanızı sonlandır gerekirse özür dile ama laf olsun diye değil sorunu çöz.Bir ilişkide sorunlar çözüldüğü sürece güzeldir çünkü tartışmalar iki tarafın birbirini tanıma sürecidir ve önemli olan bu süreci başarılı şekilde belli dersler alarak noktalamaktır bu şekilde devam ettiği sürece hep 1 adım öne gideceksinizdir.

Benım fikrim yarın samimi davran sevgilinin seni sevmediğini gösteren hiçbir durum yok ortada şuanki anlattıklarına göre yorum yapıcak olursam olur böyle şeyler yarın eğer konuşucak olursan bunu yanlız kalacağınız bir ortamda yap daha samimi olur sana karşı.Birde erkeklerde şöyle bişey vardır tepkilerini ortaya koyarlar sert bir şekilde sevdiklerini kadını sahiplenmek istemsiz bir şekilde kontol etme gibi bir duygu ortaya çıkarıyor bu zaman zaman kötü bir durum ama oluyor işte öyle olunca hep benım istediğim benım lafım gibide düşünebilir bazen seni anlamakta zorlanır.Bu nedenle ona bunu hissettir ben sana aitim senın istediğin gibiyim diye ve hissettsin bunu.

0|0
    0|0
    • Ben kendimden biliyorum,ben sevgilimle kavga edib küsmük istiyorum ama ertesi gün hiç bir şey olmamış gibi bana bakıb gülüyor bende hemen yumuşuyorum . Çok iği taktikdir.Sende oyle yap

• ya arkadaşım tartışma nedeni ne çok özel değilse üstü kapalı söylermsin yada özelden bence arkadaşının bu tepkisi merkezde tartışmanıza bağlı belli sana trip atıyor kendince seni umursamasa neden arasın sunumuna çalış bilmem ne desin demi akıllı oll umursamaz aksi durumda ama sende telefonda şak diye yapışında barışalım diye oda aklı başına gelsin biraz daha devam edeyim hemen kabul etmeyim diye düşünmüş olabilir anlatabildim mi

• tartısma nedeni dersle ilgili sacma bişey galiba oyle dusundu beni surundursun istiyo yoksa neden arasın ki dimi sevmese bitti artık dese benim sunumumdan onane dimi

Erkekler Ne Diyor 4

• "kavga ettik bitti dedi "

"Aramıyooo.."

Hm,acaba neden aramıyor?

0|0
    0|0
    • kavga nedeni bitebilcek bişey değildi sinirlndi siniri gecince arardı normalden cok ust bi tartısma yasamadık

• Öyleyse ne yapmayı düşünüyorsun peki?

• susup bekliyorum sadece bekliyorum ve yarın hic olmasın istiyorum onu gormeye korkuyorum

• çok sevdiği anlamına gelir kızması

0|0
    0|0
  • aramazsan arama yar aramazsan arama zaten arasan bulamazsın emanetler zulada

0|0
    0|0
  • sınava odaklan ve ona arkadaş gibi davran o gelsin senin yanına sen asla gitme

0|0
    0|0
    • ben zaten gidemem ama arkadas gibi de olamam o benim her seyim ben yarın o karsıma cıkınca bakar kalırım gozlerim dolar aglamaya tuvalete kacarım

• ağlama lütfen

• eğer seni çok sevseydi böyle boşlamazdı

Kızlar Ne Diyor 1

• bırakkk aramasın sen de arama

0|0
    0|0
Yükleniyor...