Spor yapamıyorum vücudum nasıl tepki gösterir?

Ayagımı kırdım spor yapamıyorum vucudum. nasıl. bie tepki gösterir düzenli spor yapan biriyim

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Beslenme kalorini düşür karbonhidrati minumuma indir iyilesene kdr. yagsiz protein agirlikli hafif gidalarla beslen vucudun biraz geriliyebilir fkt proteinini aldikca yavaslatir. Ve iyileşmene bak şu an da iyilestiginde devam edersin ilk once hazir olmalisin sakatligin gecmeli

0|0
    0|0
    • Neleri yeyip yememem gerektiğini söylermisiniz besin olarak?

• Ekmegi mesela sbh en fazla iki dilim ye ve tam bugdayli ye peynirini yagsiz al haslama yumurta dometes zeytin salatalik. Sonra oglen ise tavuk hasla gögsü yagsiz derisiz tarafini ye yanina yogurt ya da salata yiyebilirsin. Yulaf ezmesi arada ye süte karistir veya yogurda aksam da sebze yemegi tuket brokoli ispanak vs. Yda aksam salata ile az biraz tavuk ye oglen arada bir avuc badem ye. Bir tane elma mesela ye. Yda az, sekeri olan yaz meyveleri kullan şu anlik.

• Beslenmene dikkat ettiğin sürece bir yağlabman olmaz fakat adele kaybedebilirsin bu işle profesyonel olarak ilgilenmeyin anlamaz o kaybı da dert etme önce sağlık

0|0
    0|0
  • Beslenmeni iyi ayarla antrenman yaptığın zamankinden daha az kalori almalısın kilonu korumak istiyorsan

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Gecmiş olsun. Kas hafızası diye bişi var ayagın iyileşsin 1 2 aya kalmaz eski seviyeni bulursn. Bnde sakatlıklar yaşadım.

0|0
    0|0
  • bir hafta bir ay geri atar bu kesin

0|0
    0|0
  • Biraz kilo alırsın ama sporcuysan kısa zamanda toplarsın takma kafana

0|0
    0|0
  • elimi kırdım 15 gun oldu kafayı yemek uzereyım

0|0
    0|0
  • Aktivite oranına ve beslenme şekline göre değişir ama sürekli yatarsan kas kaybedersin kilo alırsın

0|0
    0|0
  • Spor yapmıyorsun normalden az yemeye çalış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...