Bugüne kadar düştüğünüz en aptalca durum neydi?

Bugüne kadar düştüğünüz en aptalca durum? kimseye söyleyemediginiz derdiniz? Uzun süredir icinizde anlamsızca taşıdığınız sırrınız ve aklınıza gelebilecek herşey. EDepli olduğu sürece sınır yok arkadaşlar. E hadi buyurun.

0|0
5|2

En İyi Kız Görüşü

• Bi kadına aşık oldum :(

0|0
    0|0
    • Şimdi neden aşık olacak erkek mi yok desem eşşeklik etmiş olurum :) şaka şaka. Aşık olduğun biliyor mu peki bu durumu?

• Aslinda kiz da biseksuel ama su an sevgilisi var, cocuk da hic yakisikli degil hih :P sesini aklimda tutmak icin buyuk caba harciyorum :D

• Siz kendinizi aşmışsınız :) bana da erkek gibi bi kız aşık olsun canım çekti :P arada ağız burun dalalim birbirimize :P:P

Kızlar Ne Diyor 4

• Her zaman babasıyla arası iyi olan arkadaşlarımı kıskanmışımdır. Ne zaman kavga etmeden güzel bi sohbet ettiğimizi hatırlamıyorum bile.

1|0
    0|1
    • Emin ol bu sadece senin özlemini çektiğin bi durum değil.

• Ben genelde erkekler babaları ile anlasamazlar diye biliyorum kızlarsa tam tersi çok iyi anlaşır yani bizim oralarda öyle sizde ise tam tersiymis :)

• bizim oralarda babalar soğuktur. hem erkeğe hem kıza karşı :)

• Onca yıl saklamışlar bu sırrı taşımışlar ve bugünü beklediler sen gelipte sorasın itiraf etsinler diye ... pehh pehh pehhh

0|0
    0|0
    • E istemeyen etmesin kimsenin kafasına silah dayanıp itiraf et demiyoruz o bi seçenek sadece :) ama senin kafana silah dayayıp itiraf ettirmek isterdim hani :):)

• İtinayla beyin delinir ...

• Ben tirstım tamam sensin abla hürmetler :)

• aklınıza gelebilecek her şey demişin söyleyeyim madem,soruda mantık hatası old. düşünüyorum

hem her şeyi söyleyip,hem nasıl edepli old. sürece sınır yok(bu da bir sınır)

0|0
    0|0
    • Evet aklınıza gelen herşey edep kısmı gelebilecek en son nokta. Yani bu yoruma adam kalkıp sevgilisi ile olan absürt bi olayı yada bu tarz kırmızı modda birşey yazmasın demek istedim. Ama yanlışta yazmış olabilirim insanım sonuçta :):)

• açıklar mısınız;

mantık hatası bulduğumu düşündüğüm için mi bu soru?

• Yani kısmen. Ama kötü bi bakış açısı falan demek istemedim yanlış anlaşılmasın. Kuralcı belki de tam karşılığı değil. Dikkatli diyelim biz ona o daha yakın :)

• trans kadınım :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• az önce oldu malesef ağaçları kemiriyorum şu anda sinirden.

0|0
    0|0
    • Neden diye sorsam ileri gitmiş olmam diye umuyorum.

• olmazsın güzel kardeşim olmazsın.ama sorunun bendeki büyüklüğü sende göze bile batmaz.şimdi kendimi pohpohluyorum acısı geçsin diye:)mazur gör lütfen.

• Sana kolay gelsin o zaman ne diyeyim :)

• Öyle durumlar başıma gelmedi.

0|0
    0|0
Yükleniyor...