Siyah noktalar için hangi ürünü kullanabilirim?

arkadaşlar 19 yaşındayım ve yıllardır siyah noktalarla uğraşıyorum.sivilcelere filan çözüm buldum hallettim ama siyah noktalarda bütün o bitkisel maskeler felan işe yaramadı.kullandığınız ve memnun kaldığınız bir ürün var mı?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• 1 çay kaşığı limon suyu

1,5 çay kaşığı pudra bebek budrası olurya ondan

ikisinide çırpın biraz 1 dk kadar ve yüzünüze sürün kesin çözüm deneyin ve görün hiçbir sakıncası yoktur doktorum bana onerdi 3 gündü 1 tane bile siyah noktam kalmadı sizde deneyin bu kırmızı sivilci akneyede iyi geliyor yani limon sivelcenin kökünü kurutuyor pudra ise yüzünüze vitamin minaral veriyor yumuşak olmasını sağlıyorr herkesin evinde pudra ve limon vardır :u020:

eğer okumadıysan ve bunu denemdiysen daha önce bu yazdıklarımı denemelisin çözüm kesindir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Siyah nokta bandı kullan ve cildini hep temiz tut. Yediklerine dikkat et.

0|0
    0|0
  • soğan suyu kürü

incele ve uygula

0|0
    0|0
  • piling var onu kullan bulamıyorsan bana adres yolla gönderem sana

0|0
    0|0
  • var tabi hemen git kayısı sabunu al cilt bebek gibi oluyo :)

0|0
    0|0
  • Kükürtlü sabun kullanmanda fayda var.

0|0
    0|0
  • cildiyeye git bence sen

0|0
    0|0
  • Hani şu yara bantı gibi yapışkanlar var ya; onlar işe yarıyor.

Bir de yine aynı mantıkla çalışan ağda gibi birşey yapıyorlar siyah noktalar için. Adını bilmiyorum da, sürünce bi sıcaklık geliyor; donmasını bekliyorsun ve çıkarıyorsun... Rengi de yeşildi yanlış hatırlamıyorsam... Adını cinsini bilmiyorum ama kuaförler bilir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Asıl yöntem şu kremler falan bi halta yaramaz.Bak şimdi yüzünü yoğun bir buhara tutacaksın yani daha doğrusu banyo yapacaksın yüzün hala nemli ve sıcakken,tükenmez kalemin içini çıkarıp siyah noktaları tükenmez kalemin o deliğin ortasına gelecek şekilde bastıracaksın ve o sebumlar ve syah noktanın altında birikmş olanlar çıkacak dışarı ama iiyice bastır.Bunlar ilk etapta sivilce olabilr ama emin ol tek yol bu.Ben denedim öyle kurtuldum.

0|0
    0|0
    • ilk kez duyuyorum ilginç

• Bak dene bak o belirgin siyah noktaları aslında birikmş yağlar ama dışarı çıkamadıkları için hep o iğrenç siyah nokta görünümündeler.Cildin altında duruyor o birikintiler,baskı uygulaman lazım ki çıksınlar.Dene bi bakalım olacak mı?He bi de niveanın siyah nokta bantı var o da biraz iyi geliyor.

• beyaz yumurta akını iyice çırp kopuk olana kadar.yuzunun siyah nokta olan kısımlarına sür.üstünü peçeteyle kapat yarım saat beklet sonucu gor 15 gunde bir dene benim ilk denememde çok işe yaradı.

0|0
    0|0
  • bende kurtulamamıştım ama şimdi secret age kil maskesi deniyorum şimdide ii geldi..

0|0
    0|0
  • Keşke bende bulsam bi çözüm. Sivilceleri nasıl hallettin merak ettim de benim her zaman çıkıyor hele bazen yağlı yemekleri abarttım mı cips falan yedim mi ertesi güne hemen çıkıyor :/

0|0
    0|0
    • iyi bir cildiyeye git canım o internetten ve kullaktan dolma bilgiler maskeler felan ilk zamanda işe yarasada yağ dengesini bozuyor ve daha çok çıkıyor.iyi bir cildiyeye git ve ilaçları düzenli kullan 2-3 ay sonra çok değişiyosun.benim çok fazlaydı sivilcelerim şimdi az biraz lekeler kaldı onu dikkat etmeyenler farketmiyo bile :)

Yükleniyor...