Yakın arkadaşımın düğünü için nasıl bir sürpriz yapabilirim?

Yakın arkadaşımın yakında düğünü var. Ta ki değil de düğünde yapabileceğimiz bir incelik düşünüyorum. Ne yapabiliriz en yakın arkadaşları olarak?

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• gelinlik giy bide emanet bi bebek bul. 'durun bu düğün olmaaaazzz!' diye salona dal :))))) inan suprizin kralı olur

0|0
    0|0
  • çeyrek altın al tak malum artık onu alıp takmak büyük sürpriz

1|0
    1|0
  • hayır siz kardeşsiniz diye bas salonu :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dayım evlenirken şirinlik olsun diye teyzem annem ben büyükçe bir şemsiye alıp şemsiyenin her bir ucundan farklı şeyler sarkıtmıştık ilk danslarını onunla yaptılar (bebek bezi, emzik, küçük maket bir ev, plastik bir oyuncak araba, oyuncak bebek gibi)

ve balo gecesi eve dönmeden önce anahtarı bir şekilde alıp onlardan önce eve gittik. kapıdan itibaren mumlarla yatağa kadar yol yaptık. güller falan koyduk etrafa çok beğenmişlerdi kaç sene oldu hala dillerinden düşmez. ama mumlar tehlikeli şimdiden söyleyeyim

0|0
    0|0
    • semsiye olayi cok klasik oldu... ilk gece süprizi cok özel ya arkadas olrak okadar özellerine girmek istemem

• şemsiye klasik mi oldu onlar evleneli 10seneyi geçtik sanırım o zamanlar kimsede duymamıştım görmemiştim

yakın arkadaşınsa bence o kadar özel değil eğer bir kız kardeşi falan varsa yardımını da istersin

eğer biraz kendine güvenin varsa bir şarkı söyle inan bana belki rezil olduğunu hissedersin ama kesinlikle hatırladıkça gülümseten bir anı olur

Yükleniyor...