Zayıf biri ve kas?

Zayıf birinin spor salonunda haftada 3-4 gün sıkı çalışmasıyla karın kasları biraz belirgin hale gelir mi?

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• gelir. düzenli aksatmadan calısman lazım. Ayrıca yediklerine onem vermen gerekir.

1|0
    0|0
    • teşekkürler. 14-15 tane hareketim var. Özellikle karın kasları iyice kendini belli etsin istiyorum. İlk önce 20 dk yüksek templu spinning, sonra hepsi en az 70 kere olmak üzere 6 karın hareketim, ve leg curl, leg raises, dumbell kick back, ağırlıkla squat gibi hareketlerim var. beslenmeme de dikkat ediyorum. bu program yeterli mi acaba hedefime ulaşmam için? eksiği var mi?

• Programının yeterli olup olmadığı için profesyonel yardım alman lazım. Leg raises 70 kere yapabiliyormusun? sonuc elde etmek istiyorsa düzenli calıs;)

Erkekler Ne Diyor 13

• Olur fazla kas yapma :/

1|0
    0|0
  • Sporla birlikte protein tuketicek et pilav falan filan

1|0
    0|0
    • teşekkürler. 14-15 tane hareketim var. Özellikle karın kasları iyice kendini belli etsin istiyorum. İlk önce 20 dk yüksek templu spinning, sonra hepsi en az 70 kere olmak üzere 6 karın hareketim, ve leg curl, leg raises, dumbell kick back, ağırlıkla squat gibi hareketlerim var. beslenmeme de dikkat ediyorum. bu program yeterli mi acaba hedefime ulaşmam için? eksiği var mi?

• Azmin varsa yaparsi yeterli bence sen kendi vucudunu oyi biloyosun ona gore hareket ediceksin tek yol izle kurcalarsan kafan karsr ;)

• Gelir zayıfsa ve yağ kütlesi azsa gelir ama beslenmekde önemli ayrıca 2 hafta veya 1 ay gibi kısa vadeli düşünmeyin uzun vadede meydana gelir en az dört ay

0|0
    0|0

• peki teşekkür ederim :)

• 8 ayda evet

0|0
    0|0
  • Gelir Gelir

0|0
    0|0
  • Gelir

0|0
    0|0
  • Kızlarda karın kası iyi durmaz
    Birde zayıfsan hiç olmaz

0|0
    0|0
  • evet gelir

0|0
    0|0
  • evet gelir emin ol

0|0
    0|0
  • evet rahat gelir.

0|0
    0|0
  • Gelir evet

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0
    0|0
  • 3-4 gün de gelir diyenleriçin magmayı çağırıyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayır imkanı yok.

0|0
    0|0
  • gelir

0|0
    0|0
  • zor.

0|0
    0|0