Üniversite sınavında 2. seneye kalıp da puanını yükseltenler oldu mu?

üniversite sınavında 2. yada daha fazla kalıp puanınızı ne kadar yükselttiniz? ya da düşürdünüz? sonuç olarak kaldığınıza değdi mi, hedefinizi gerçekleştirebildiniz mi?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• 2010 senesinde anadolu lisesinden mezun oldum alanım mfydi.lise tamamiyle boş geçmişti benim için.okul puanımda çok düşüktü 38 puan geldi.girdiğim senelerin ygs ve lys sıralamlarını yazıyorum ona göre yorumla işte:D

2010 ygs-98 bin lys mf-4 188 bin

2011 ygs-69 bin lys mf-4 68 bin

2012 ygs-17 bin lys mf-4 14 bin

sen 3 sene girmişin diyeiblirsin ama 2010 ve tüm lise hayatım boyunca hiçbir hazırlığım olmadı.o yüzden ben bunu 2 sene üstünden değerlendiriyorum.en başta çalışmayı öğrenmek lazım kenidini tanımak lazım.doğru yöntemlerle,doğru çalışmayla emin ol büyütülecek kadar zor değil hatta zevk veriyor bir noktadan sonra:D

1|0
    0|0
    • şu an hangi üniversite ve bölümdesin

• rahat meslek valla bence düzenli ve doğru çalış kazan bi 10 sene sonra sen rahat edersin:)başarılar

• teşekkür ederim:)

Erkekler Ne Diyor 8

• Herkes bunu dener. sınavda kazanan da kazanmayan da. bu durumda kişi aclışırsa başarır. Cünkü her sene farklı sorular cıktıgı icin kişinin soru algılamasındaki şans yarı yarıyadır. Yüksek puan alanı bir sonraki sene sınava soksan belki daha düşük alır. Belli degil. Sadece aclışmakla orantılı ve şansla. dogru soru cıkarsa dogru cevabı verirsi.n

0|0
    0|0
  • Bende ikinci yılımda girdim,zaten düz lise çıkışlı olduğum için,kafadan bir sene rahattım o yüzden rahat gidim sınava.280 aldım sanırım.Diğer yıl dershaneye gittim ve 335 aldım,şu an deü deyim :))

1|0
    0|0
  • valla ben pek göremedim , dershane sistemiyle yada kurs sistemiyle olmuyor. en kötü okulda bile okuyan kalandan avantajlı gibi. yani aklın varsa at kapağı bi okula da kalma. sınavda hasta vs. olupta yapamadıysan tabi ki bekle ama kapasitenin tamamını kullanıp düşük alıyosan tutan yerleri yaz gitsin

0|0
    0|0
  • ben kaldım ama yükseltemedim çokda iğrenç bir durumdur eve misafirler geldiği zaman hep ezilirsin ve sınava girmedn önce başarılar telefonlarını saymıyorum bile .

0|0
    0|0
  • ygs de 360 almıştım geçen sene bu sene 400 falan yapıyorum bakacaz. Bir seneni daha verip hayat standartlarını yükseltmek bana mantıklı geldi

0|0
    0|0
  • Gerçekleştirdiler mi bilemem. Ama mezunlar olarak dershanelere iyi kazandırdıkları kesin bir gerçektir :))

0|0
    0|0
  • bu sene deniyorum o çalışmaya bağlı

0|0
    0|0
  • 2. sene ilk seneden daha yüksek alınır genelde zaten

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• 2.senemdeyim.Deneme puanlarimda gecen sene 380lerdeydim, bu sene 420lere bile vurdum

1|0
    0|0
  • Kalmadım ama ortalamamı yükseltmek için yaz okulunda açılan sınavlara girdim. sonuç iyi oldu da...

0|0
    0|0
Yükleniyor...