Ciddi ilişki ciddi olmayan ilişki sorunsalı...Nedir ne değildir?

iyi pazarlar sevgili kullanıcılar...benm sorum şu sanki kimse ilişkisinde ciddi değil gibi kızlarda daha iyisini buldu mu kaçacak erkek ihtiyaç amaçlı(ne demek istediğimi anladınız)tamaen stratejik ortaklık gibi...Kimse sevgilisini evinin kadını cocuklarının anası olarak görmüyor gibi.Yorumlarınızı bekliyorum

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Doyumsuzlar.Kimse gerçkten aşık değil.Kimse gerçketen sevmiyor.Hoşlanmayı başka duygularla karıştıyorlar.Hep diğer seçenekte benim olsun diyorlar.Problemlerini çözmek yerine kaçıyorlar irbirlerinden sonuçta mutsuz birliktelikler ve çocuklardan başka şeyler olmuyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bir Kadir İnanır bir Ediz Hun olamaz hiçbir erkek.

Not: ne demek istediğini anlamadım.

0|0
    0|0
    • kaç kişi sevgilisini çocuklarının anası babası olarak görüyor demek istediğim bu

• Ciddi ilişki yaşamak istemeyen insanların daha önceden darbe yediklerini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • benim sevgilim nişanlanmamız için sürekli baskı kuruyor. herkes aynı değil çevremdeki çogu arkadaslarımın sevgilileri de öyle evlenmek ıstıyorlar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• İnsanlar korkaklar ve beceriksizler. Hazır olduklarını sanıp ilişkiye başlarlar. Çıkarcılar, fakat bunun farkına bile varamayacak kadar yetersizler. Çoğunluk böyle

0|0
    0|0
  • 20 li yaşlarının başında bir kızın ciddi bir ilişkiyi düşünme ihtimali düşünmeme ihtimalinden daha az.özellikle güzel bir kızsa

0|0
    0|0
Yükleniyor...