Evleneceğiniz adamın çocuğu olduğunu öğrenseniz ne yapardınız?

Bu sorum kızlara: Uzun süredir biriyle berabersiniz, evlilik planları yapıyorsunuz ve kesin evlenmeye karar verdiniz. Ama sizinle de beraberken bir kaçamak yapıp başka bir kadından çocuğu olmuş ve düğününüze kısa bir zaman kala öğreniyorsunuz. Ve evleneceğiniz kişi de bu durumu kabul ediyor. Bu çocuk içinde karşı tarafla görüşmek zorunda... Ne yapardınız, ne olursa olsun evlenirim mi dersiniz, bütün hazırlıklara rağmen vazgeçer misiniz?

0|0
9|5

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• Hımmm, bize sormamışsın :)

1|0
    0|0
  • 1 kez aldatan ve affedilen kişi kız ya da erkek affedilmemesi lazım

affedersen yine yapayım affedilirim düşüncesi oluyor

bir ilişki yaşarken birisiyle çocuk yapmak alçaklıktır

insanın midesi kaldırmaz onunla aynı çatı altında bir hayatı bir ömrü paylaşmaya

madem 1 gol attı

1 gol de benden k.çına diyecek hatunu alnından öper

benimle evlenir misin derim?

0|0
    1|1
  • Dakika bir, gol bir olmuş. Kesinlikle kabul edilebilir bir durum değil. Sadakatsizlik en başta var. Sonradan daha da üzülmek yerine, en başta kestirip atmak en iyisi.

0|0
    0|0
  • Daha önce bir evlilik yaşamışsa sevgiyle aşılamıcak bir sorun yoktur belkide kaybetmemek için başta söyleyememiştir ama evlilik dışı bi çocuksa çok zor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Başka bir kızın hayatıyla oynayıp onun hayatını düşünmeden harcamış ve bir çocuk yapmış birine karşı tüm düşüncelerim alt üst olur. Demek ki Allah bu evliliğin olmasını istemediki böyle birşeyi bana gösterdi derim, nasibimi beklerim. Bu kadar basit ve daha sonra atacağım adımlarda çok dikkatli olurum, iyi bi araştırmasını yaparım süzgeçten geçiririm.

Ayrıca sadece karşı tarafı mahvetmemiş, seni de aldatmış oluyor, bu affedilecek bir durum değil bence. Yani benim midem almaz. Bayat balık yiyip üstüne süt içmek seninki, bayat balık o adam, süt de o kadınla yaptıkları.

Evlenmeden sana sahip değilken böyle yapan sana tamamen sahip olduktan sonra hepten yapar. Şimdi 1. golünü atmış. Belki ilerde 10. golü gelecek, 1 gol de senin taraftan atarsa eyvahki ne eyvah! Çocuklarına da hayrı dokunmaz ha, miras 10'a bölünür.

Seni haketmiyodur bence, varsın gitsin yoluna. O hakkını kaybetti, Hakka yalvarsın dursun şimdi.

1|1
    1|0
    • çok doluymuşsun sen ya

sanki aramızda böyle bir erkek varda ona isyan eder gibi

saklayalım bari çocuğu da çocuk senin tarafından paralanmasın :))))

• hayır böyle biri yok tabi ama empati yeteneğim çok iyidir.kendimi bu olaydaki herkesin yerine koyuyorum yazık o çocuğun ne günahı vardı bebecik...büyüdüğünde ona hesap verecekler bunu unutmasınlar

• Tabii ki vazgeçerim. Kırk yıllık kocam olsa bile boşayacakken, salak gibi gidip nikah mı kıyayım ben, aldatan adamla.

O da gitsin çocuğuna babalık yapsın zaten.

1|0
    0|0
  • yalan söylediği sakladığı için affetmez ayrılırdım..bastan söylese kendimi enayi yerine konmuş hissetmezdim..

1|0
    0|0
  • Kafami toparlayip durumu analiz etmek icin 1-2 gun yanliz kalirim ve ortada olan durumun sartlarina gore olayi yorumlayip karar veririm.Birisini seviyorsam onun cocugu olmasi durumu degistirmez, bana guvenmemesi ve durumu anlatmamasi sorun olabilir ancak.

0|0
    0|0
  • Benimle aşk ilişkisi yaşarken bir kadından çocuk yaparsa evlenmekten vazgeçerim.

Benimle aşk ilişkisi başlamadan önce zaten çocuğu varsa, evlenirim.

1|0
    0|0
  • Eğer benimle birlikteyken çocuk yaptılarsa arkama bile bakmadan terkederim nikah masasında bile olsam.Ama benden önce olmuş bi olay için hesap sormaya hakkım yok.

0|0
    0|0
  • benimle birlikteyken çocuğu olduğu yani aldatıldığım için tabi ki vazgeçerim. bu kişiyle evli olsam bile o an biter...

0|0
    0|0
  • sorun olmazdı çok seviyorsam :)

0|0
    0|0
  • Vazgeçerim tabi ki.. Aldatmış açık açık bir de çocuk üstelik. Vazgeçmemek için tek sebep yok ortada.

0|0
    0|0
Yükleniyor...