B. münih Türkiyeden neden bu kadar abartılıyor? Türkiyedeki futbol sistelerinde yorumlara bakıyorum en korktukları takım b. münih halbuse?

B. münih Türkiyeden neden bu kadar abartılıyor? Türkiyedeki futbol sistelerinde yorumlara bakıyorum en korktukları takım b. münih halbuse avrupada tam tersi ben belçikadayım ve burada b. münih normal bir takımdan ötesi değil r. madrid ve barcelonanın yanında esamesi okunmuyor peki Türkiyede niye b. münih bu kadar abartılıyor?

• futboldan anlamadıkları ve alman hayranlıgı oldugu için b. münih abartılıyor
    60% (3)29% (4)37% (7)Oy Ver
  • diğer
    40% (2)71% (10)63% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Diğer: bayern munihin dunyada 5 gol atamayacagi takim yoktur. net.

0|0
    0|0
    • pendik var :D hiç karsılasmıcakları için :)

• Bayernden en iyi 5 say desem ilk ikiye roben ve riberyi koyarsin eminim. cok buyuk eksiklere ragmen. forvet hatti messi. suarez. neymar olan barcayi kendi sahasinda sahaya gömdü. onlarin sahasindada son 10 dkda mac gitti messi etkeni nedeniyle

• barcadan daha mı iyi takım bayern münih sana göre?

Kızlar Ne Diyor 3

• Diger

0|0
    0|0
  • Bencede ya en son şanmpiyonlar liginden elendiler galiba iyi değiller

0|0
    0|0

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bayern munih iyi takim dostum.

0|0
    0|0
  • Kadroda gotze var belki ondandir

0|0
    0|0
  • Adamlar geçen sene barcelonayı pas pas yaptı bu sene guardialo denen bnce iyi bir teknik direktör olmayan birinin eline düştü düşüş yaşadılar

0|0
    0|0
  • adamlar 10. bulsa 10 atarlar gayet dogal

0|0
    0|0
    • sırf bundan mı yani?

• daha ne olabilir düsünsene 10 gol yedin? futbolda baska ne oalbılır ki?

• Hak ediyorlar demek ki.

0|0
    0|0
    • avrupada niye esamesi okunmuyor real ve barcanın yanında

0|0
    0|0
Yükleniyor...