Aşk acısı çekiyorum, bu durumdan kurtulmanın yolu nedir?

benden hoşlanan fakat tanışmadığım biri vardı.baya belli ediyordu hoşlandığını.bana farklı bir isimle mesaj attı.o sırada bir başkasıyla görüştüğünü duymuştum.kızdım ve mesajına cevap vermedim reddettim.ama kendi adını dese yinede kabul edicektim.bu olayın üzerinde 1.5 yıl geçti.ama içimdeki sevgi arttı ona karşı.bir türlü unutamıyorum onu.artık karşılaştığımızda gözünün ucuyla bile bakmıyor yokmuşum gibi davranıyor.facebookta da arkadaş listemde ekli.her paylaşımında görüyorum aklıma geliyor.okulda görüyorum üzülüyorum.resmen aşk acısı çekiyorum.bu durumdan kurtulmanın yolu nedir?ne yapmalıyım.bu acıdan kurtulmak istiyorum artık...

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• selam ver nasılsın ne yapıyorsun de

0|0
    0|0
    • ama sevse beni bunları yapmazdı değilmi selam vermek zor o yüzden.en azından hala sevse bakması gerekmezmi

• faceden silmene gerek yok

seviyorsan mücedele et

bir selam ver

selamını almıyorsa sil

• mücadele edicek bişey kalmamış anladım bugün resmen suratını ekşitti beni görünce.onu sevdim gitti başkasıyla çıktı.bense hiç kimseye bakmadım.bunun çaresi sanırım başka birini sevmek.umarım o insanı bulurum ve onu unuturum.bir daha ona asla bakmıcam.istersem öliym aşkımdan kesinlikle yok.başkasını seçen adamdan hayır gelir mi bana

Erkekler Ne Diyor 1

• seviyorsan konuş bence

0|1
    0|0
    • beni sevse bunları yapmazdı diye düşünüyorum.onun için bir anlam ifade etsem yapmazdı.konuşmak ancak onun egosunu tatmin etmek olur sanırım

• HAYIR KONUŞMA ONA BAKMA YOKMUŞ GİBİ DAVRAN BAKALIM NE YAPACAK

• bakmıyorum ona onun yaptığı gibi.o da bakmıyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• facebook listenden atar ve bloklarsan kafandan da atabilmen kolaylaşır

0|0
    0|1
    • ya bende diyodum anasını satım kıızın 150 tane erkek arkadası var özellikle beni silmiş diye şimdi acaba kendimle gururmu duysam ne anlamadım şimdi:)

• kız silmişmi seni:)

Yükleniyor...