Aşkın adını saplantı koymuşlar...

bayanlar ; aşkın adını saplantı koymuşsunuz ,sonra da sizi seven size sadık erkek arıyorsunuz , bu çelişki nasıl çözülecek?

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• tek kızlar diğil bunu söyliyen,bazı erkekler de kendine gerçekten değer veren kendini kıskanan kızların kendini bunalttığını boğduğunu saplantı yaptığını düşünüyor.bende aynı durumu yaşıyorum ve gerçekten canım çok acıyor..Aşık olmam saplantı olarak görünüyor ise olmasaydım yaa bu kadar acı çekmek istemiyorum ama kendime engelde olamıyorum.yani bu olayın bir çözümü yok arkadaşım hep bir taraf çok sever diğer tarafta kaçar boğuluyorum diyee..ne yapılması lazım bu durumda ben kendime bir çare bulamadım ki.bulabilseydim sanada söylerdim inan:(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Yine tek suç kızların mı oldu? Sizde öyle kız arıyorsunuz hemde aşk için değilde bir kızı yatağa atmak için 40 takla atıyorsunuz, aşıkmış gibi davranıyorsunuz, attıktan sonra ayı yine ayı oluyor dayı olmaktan çıkıyor.. eee kızlar nasıl güvensin?

0|0
    0|0
    • ben de ondan bahsediyorum , erkek seçimleriniz yanlış oluyor ,senin tabirinle "sizi yatağa atacak" birisi ile size gerçekten aşık birisini ayıramıyor musunuz ?

• bilmem hiç denk gelmedim yataga atmaya calısan tiple cok şükür.

• Hobi olarak severseniz çözülür.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Türk kızlarındaki mantık hataları.

0|1
    0|0
Yükleniyor...