Kavgayı sevmiyorum ve kadınımı koruyamacağımı düşündüğüm için kadınlardan uzak duruyorum.

Arkdaşlar kavga etmeyi sevmiyorum bu yüzden kadılardan uzak duruyorum yani ona bir başka erkeğin laf eaması haline onu koruyamıcağımdan yada birinin o benle çıkarken çıkma teklifi etmesi halinde birşeyler yapamıcağımdan korkuyorum bunu nasıl aşarım ?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Yeşil sokak holiganları diye bi film var onu izlemelisin ve orda o masum yankee çocuğun dayak yiye yiye nasıl atmayı ve kendini korumayı öğrendiği anlatılıyor,Sen civi çakmak gibi bi iş yaparken eline çekic vurmadınmı hiç acımıyormu çok acıyor , 2 dakka sonra geciyor dimi kardeşim dayakta öyle bazen elin kolun kırılınca 2 ay alçıda kalıyor ama olsun cesur ol ve dayak yemeyi kabullenerek saldır .AMA SADECE GEREKTİĞİNDE...

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Kavga etmek adamlık mıdır ki sanki...

0|0
    0|0
    • ozaman neden serseri yada psikopatlara aşık oluyorsunuz ?

• Ne alaka ? Sen beni tanıyor musun da konuşuyorsun arkadaşım, senin sevdiğin kızlar bu tiptekilerse benim ne suçum var :-/

• çok saçma. başka biri teklif ederse etsin. sen ruhu ile senin olacak birini bul.o başkalarına cevabını verir zaten seni bulaştırmadan. Hakikaten seven kız zaten her işe erkek arkadaşını alet etmez adamın da bir gururu var. Yüreğinle koru, kadını en çok bağlayan şey ŞEFKATTİR;)

0|0
    0|0
  • seni sıçalak

0|0
    0|1
  • bence azıcık saçmalamışsın. her kadın dövüşen erkeklerden hoşlanmaz. hatta bazılarına kaba ve iğrenç gelir. bence bu yüzden ilişkiden kaçma, geç ergen olursun sonra :))

0|0
    0|0
  • çükünü çıkar ve masaya vur genjo!al hızını

0|0
    0|0
  • delimisin kardeş ya bu da dertmi şimdi yanlış düşünüyosun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• en fazla dayak yersın lan ne olmus bu kadarda hanım evladı olma nası adamsın yuzun burnun kırılsın ne olacak ne kadar nazlısın ya sızın gıbı hemcınslerım var ya erkeklıgımden nefret edıyorum arkadas kızlar bıle kavga edıyo artık sen ne ayaksın ya

0|1
    0|0
    • sopa yemek sorun değilki sopayı yiyipte kızın yüzüne nasıl akıcaksın o var ?

• N e alaka kanka dayak yemek değilki ayıp dayak yediğin halde yapman gerekeni yaptuysan iki tane bile vursan yeter Allam ya :)

• sopa ya ıstedıgın gıbı cık karsısına onemlı olan korkmaman o kız sana emanet bugun sevgılın yarın karın olur koruyacaksın hıcbırımız supermen degılız herhalde ıllakı dayak da yıyoruz dayakda atıyoruz onemlı olan korkmadan adam gıbı deger verdıgın seyı koruyacaksın sız boyle yumusak olunca ıte kopuga serserıye tecavuzcuye gun doguyo bı canımız var en fazla onu alırlar ama en azından serefımızle yasarız bu kadar sevme hakkını koru kendını savun erkek gıbı

• Ya arkadaşım dert ettiğin şeye bak. AMa sende haklısın şu an elinde paylaşamayacagin koruma gereksinimi uyandıracak bi kadın yok neyin ne olduğunu bilmediğin içinde ön yargılı ve ürkeksin. Bazı duygular ve yönler gereksinimler doğrultusunda şekil alır. Bazen de mecbur kalmak gerekir. Öyle ki insan mecbur kalınca insanı da öldürüyor hayvanı da. Insan eti bile yiyebiliyor. Ama ön şart mecburiyet sonra ki gereksinim. Sen önce benim diyebileceğin bi kadın bul sahiplen sonra bunları düşün. Kosmadan yorulmayı düşünme.

0|0
    0|0
  • bunlara kafa yorma birader türkiyede erkek başına 4 kız düşüyo :) benim hakkımı yiyenin :D

0|1
    0|0
  • İlginç..

Bu söylediklerin erkeğin doğasında vardır.. bu gibi durumlarda korkunun adı bile söz konusu değildir ki kendi olsun. Kendi açımdan konuşmam gerekirse şayet böyle bir durum yaşarsam karşımdaki herifi parçalarım...

0|0
    0|0
Yükleniyor...