İnsanlar birbirini anladıktan sonra yaşın önemi var mı?

Cuma günü nikahım var fakat nişanlımın teyzemin arkadaşı olması ve benden 9 yaş büyük olması nedeniyle moralsm

insanlar birbirini anladıktan sonra yaşın önemi var mı benim kızımı dünyaya getiren bana ilki yaşatan askerde beni bekleyen bir kadın sırf teyzemin arkadaşı ve 9 yeş fark diyemi reddedeceğim böyle bir saçmalık varmı ben seviyorum aileler etikmi sizce

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• çok karışık bir durum bence yani seviyorsan proplem yok ama sen vefa meselesi yapmışa benziyorsun ama eger onu senden önce yaşlanıncada seveceksen prplem yok ama aileler önemli

0|0
    0|0
  • Hz.Hatice de Hz.Muhammed'den büyüktü:)

başka söze ne hacet...,birbirinizi dengelemeye çalışın

hayırlı olsun:)

0|1
    0|1
    • kızımın annnesi o zaten sırf allah korkumdan imam nihakı yaptık askerden önce

• boş salona nikah ne demek düşünsene

• güzel kardeşim sen sevdiğin insanla nikahlanıyorsun,daha ötesi var mı bu işin?

hayattan zevk almak ne zaman başkaları ile oldu,sana uzak kişiler mi yapacak senin mutluluğunu?

• bunu sormak ıcın bıraz gec kalmısın. nıkaha az kala caymak olmaz zaten ama eger bırbırınızı anlıyosanız ve sende onu sevıyosan hıcbı problem yok 9 yas fark o kadar kotu degıl

0|1
    0|1
    • yanlış anladın zaten ben askerden beri beraberim boş salon olayı beni geriyor ama toplum ve aile baskısı of of of

• ayrıl gıtsın madem koca bı omur gecırecen. bosver senın hayatın ve senın kararların onemlı unutma

• hooooooooooooşşşşşşşşşşşşşşt

Erkekler Ne Diyor 3

• etik usta.aileler halt etmesin otursun yerinde.sanki onlar bakacak sizi.yumuşama kararım kesin de laf edenede kim olduğuna bakma ver ağzının payını oturt yerine.hayırlı olsun şimdiden Allah mutlu mesut etsin.

0|0
    0|0
  • Yaşla ilgisi yok bu işin. Hayırlısı olsun şimdiden.

1|0
    0|1
  • Seviyorsan düşünme hiçbirşeyi.

Aileler zamanla kabul edecektir kararını.

0|0
    0|1
Yükleniyor...