Kas tutulması nasıl geçer?

Yeni başladım spora abarmışım sanırım biraz, her yerim ağrıyor 3 gündür. Voltaren falan sürdüm hala aynı. Yürüyemiyorum resmen. Böyle tutulmamak için spor esnasında veya sonrasında yapılabilecek şeyler var mı?

1|0
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle geçmiş olsun spor yaparken dikkatli olmak lazım uzun süreli sakatlıklar hatta kalıcı hasarlar bırakabilirsiniz daha kötüsü ölümcül bile olabilir. O yüzden yavaş yavaş ilerlemek en risksiz olanı. Bir ağırlık çalışıyorsanız atıyorum 20 kg bunu hemen 30-40 yapmak yerine tekrar sayınızı arttırın ilk önce

Sonrası içinde yapmanız gereken bol bol protein yemek çünkü kaslarınıza zarar verdiniz ve proteine ihtiyacı var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• https://www.youtube.com/watch?v=w2-W76PVRLw video bana ait 1kibrit kutusu kadar 1 bardak kefir ile protein bar ye. sıcak bir duş al ve sıcak birşeyler iç ve yatağa gir uyu ve baya azalır ağrıların geçmezse ise o zaman kas gevşetici hap yut yeterli olur. yine de geçmedi diyorsan ağrıyan yerlerine ekstradan kas gevietici melhem sür

0|0
    0|0
  • bol kahve ve su tüket ayrıca 1 gün dinlendikten sonra o kasları tekrar ısıtırsan ağrın sızın kalmaz kısa zamanda geçer

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici iç

0|0
    0|0
  • hiç bir şey yapma voltarende işe yaramaz 2 idaman sonra geçer. Bu arada spora başladığım ilk zaman gece ağrıdan uyandığımı bilirim zamanla geçer

0|0
    0|0
  • bır tane kökten kıl kaldır

0|0
    0|0
  • aspirin iç

0|0
    0|0
  • Önce kas gevşetici ilaç al
    spor sonrası 10 dk koşu yap ki
    Kaslar tutulmasın

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici merhem kullanacan.

0|0
    0|0
  • Yeni başladığın içim hamlamışsın bırakma sporu ilerleyen zamanlarda böyle olmayacak

0|0
    0|0
  • spordan sonra uzun uzun gerdirme haraketleri yap yorgunluk kalmaz ertesi güne

0|0
    0|0
  • Spordan sonra hemen ılık suya kalın tuz koy karıştır ve içine gir ve ek olarak sürekli hareket et

0|0
    0|0
  • İlk günler olur tuzla yıkan sıcak duş ağrı kesici

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kas gevsetici.

0|0
    0|0
  • Bengay sur çok pis kokar haberin olsun fest jell de iyi gelebilir ama bengay direk kesiyo ağrıyı taekwondo ile uğraşıyoum 9 yildir test edilip onaylanmıştır yani. Ağrıdan kivrandigim anlarda bengay sürüp sarıp yatiyordum ertesin gün hic bir şey olmamış gibi uyaniyordum.. Kesinlikle denemelisin.

0|0
    0|0
  • Kas gevşetici
    Isınmadan spora baslama

0|0
    0|0
  • Zamanla alışırsın

0|0
    0|0
  • Ilık duş alarak geçer.

0|0
    0|0
  • Spordan once sonra kas isitici hareketler yap. Sabahlari uyandiginda aksam yatmadan yoga da vucut dinlendirici hareketler var onlari uygula nagnesiumal ve gunde bie muz ye

0|0
    0|0
  • Krem oluyor onu sür

0|0
    0|0
  • Mecbur bekliceksin yarın geçer.

0|0
    0|0
Yükleniyor...