Nişanlınız düğününüze bir hafta kala sizi bırakıp gitseydi neden diye sorar mıydınız?

nişanlınız düğününüze bir hafta kala sizi bırakıp gitseydi neden diye sorar mıydınız? ben soramadım.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• sorardım nedenini ama asla peşinden koşmazdım ve öğrenip telefonu kapardım silerdim herşeyiyle ve dimdik durudum ayakda.asla onun için ağlamazdım asla.daha öncedende yaptım bunu.neden diye sormadım çünkü öğrenmişdim nedenleri başkalarından ve gitmişdim aylarca koşdu ama dönüş yokdu olamazdıda bende bitince biter

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• YA EVLİLİK KORKUSU VAR YADA SEVDİĞİ BAŞKA BİRİ BEN SORMAZDIM İSMİNİ DAHİ AĞZIMA ALMAZ ONU YOK SAYARDIM YADA DÜNYAYI BAŞINA YIKARDIM

0|0
    0|0
  • cevabı ortada olan bir soru sorulmaz ki.hayatında başkası varken zorla sana vermeye çalışmışlar işte.o belki söyledi belki söyleyemedi sana

0|0
    0|0
    • öyle değil o vermeye çalışmışlar diye bir şey yok biz kendimiz anlaştık.

• ben sorardım madem bırakacaktın neden cıddıymıs gıbı davranıp gıttın ıkıyuzlu serefsız derdım

0|0
    0|0
  • Çok kötü bir durum, kendimi yerinize koyup cevap veremedim.

0|0
    0|0
  • ben gitmesine izin vermezdim ve gitmeyi kafasına koymuşsa bunun nedenini öğrenmeden de bırakmazdım

0|0
    0|0
  • ben gül gül ölürdüm herhalde.ay ne kadar hoş:D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sorardım ama çok kötü bir durum umarım çabuk atlatırsın ve ondan daha iyisini bulursun

0|0
    0|0
  • Hiç umursama bile başın dik olsun kafan rahat olsun..

Sana kız mı yok ...

biri gider. biri gelir

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun kardeşim.ne yapardım bilemem düşünmesi bile zor.

0|0
    0|0
  • neden diye sormalısın

ama tahminimce eski sevgilisini unutamamıştır

unuturum diye sana gelmiştir ama yapamamıştır

0|0
    0|0
  • Asla izin vermezdim gitmesine zorla tutardım kaçarsada peşini bırakmazdım iyi bir nedeni varsa s.ktir olsun gitsin..derdim..:-) Yapmaz benim svdigim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...