Allahını seven cevap yazsın 2 yıllık sevgılım böyle dedi :(

2 yıllık bir ilikimiz vardı Sevgılımın Ablası baskasına kactı vs vs bundan cok etkılendı ama tatlıya bagladılar sonradan. Yanlız kalmak istiyorum zaman ıstıyorum sıkıntılarım var yanlız kalıp kafmı dınlemek ıstıyorum diyor beni sevdıgını soyluyor bu halde bunları diyor ben ne yapmalıyım Allah ıcın yardım edin. 2 gün mesaj atmadım 3.cü gun dayanamayıp Özledim.. yazdım cevap bıle atmadı lutfen akıl fıkır verınnn çok kotuyum çokkk ınanılmaz ((

0|0
6|10

En İyi Kız Görüşü

• fazla uzerine gitme bence ... belki cozemedigi problemleri vardir ... senin yaninda oldugunu bilmesi yeterli .. ihtiyaci olursa arar zaten fazla bunaltma ... seviyorsan sabirli olmasini bileceksin ... benim de basimda vardi boyle bir olay ... cozumsuz degil ... kendini uzme .. bazen yanliz kalmak iyi gelir insana .. sende dinlen biraz .. cok fazla durma bunun uzerinde .. zor belki ama gecicek inan .. eger gercek sevgi ise ve eger o sana yazilmissa hersey yoluna girecektir .. ayrilmayi falan dusunme hemen .. ona yardimci olmaya calis .. sevgi fedakarlik ister bazen .. isanin kalbince varsa mantikli dusunemez ama guclu ol .. :)

0|0
    0|0
    • Donecegını bılsem yemın ederım aylarca bıle beklerım aylarca ama garantı degıl oyle bırsey :((

• tamam o zaman ona zaman ver saglikli dusununce seni arayacaktir :) sadece zaman

• sende biraz sakin ol kendine gel ...

Kızlar Ne Diyor 5

• zaman tanı işte...bu kadar basit kardeşim:)

o duygu yoğunluğu ile seninle ilgilenemiyor belki,belki kalbini kırmaktan korkuyor,kendi bile bazı şeyleri anlayamıyor olb.,ben senin yanındayım de ve üzerine de gitme derim...

0|1
    0|0
    • Dostum ben şöyle dusunuyorum Sence bu doğrumu. 2 yılda aşk bitti Sevgılım 19 yasında şu an ve bunu anlamadı bırden afalladı ne oldu dıye böyle aşkın yerını sevgıye bıraktıgını farketmedı yanı bunu farkettıgı an dönecek dıye dusunuyorum ben böyle olabılırmı Sence?

• Sizede cok tesekkur edeirm .(((

• rica ederim

şu karamsarlıktan kurtulun,kızın kafası karışıkmış...bir de buna takılmasın

Allah rızası için sevin,sevilin

• sen yapacağını yapmışsın sana bir neden sunmadan zaman istiyorsa bir tuhaflık var karşıda.zaman istemek ayrılmakdır zaten bence.ne zamanıymış bu allah allah

0|0
    0|0
    • Nedenı su sevıyorum ilişkiyi devam ettırmek ıstıyorum ama buna gucum yok demişti yanı toplayamıyormus kendını bir turlu

• Sana diyebileceğim tek şey kız korkuyor aşktan ve soğumuş ilişkilerden. Daha ötesi olamaz. Üstüne çok düşme. Bırak o sana gelsin. Çünkü korkan o.

0|0
    0|0
    • Öyle mı dıyorsun :( ben beklıycem ama gelmıye gelmıce sonunda ne olacak ki :(

• sarılayca senin öykünü merak ettim anlatır mısın rica etsem

• Fazla merak iyi değil @fatihirkil. Bir de adım sarılayca değil sariiayca

• Ayrılmışsınız işte kurcalama daha fazla önüne bak.

0|0
    0|0
    • Nasıl bu kadar emın olabılıyorsun ki :(

• Onedena baskası olmycagı ıcın baskası uzemez ben onu kazanmak ıcın hayatımı dahı harcarım grcekten :(

• mesaj attıı ben senın gıbı pes edenlerden degılım dostum.

• Bu donemde pek ustune dusme..

0|0
    0|0
    • üstüne pek gıtmeyı brakın hıc gıtmedım ama 3 gun sabrettım özledım ıdıye mesaj attım cevap vermedı bana ya seven ınsan nasıl dayansın özlemeden mesaj atmadan :(

• atma işte o da bu ilgiyi görmek istiyor.

• 1-2 ay atma dıyordu :(((((((

Erkekler Ne Diyor 10

• Dostum ablasi yuzunden ailesinin sikintilarini gormus olabilir,bunlar etkilemis olabilir...

Ailesi hem utandi,hem birsurude masrafa girmistir ablasi icin,aile icin sikintilar onu birax temkinli olmaya itmistir.ikincisi ve umarim yaniliriz dedigimse...senden ayrilmak icin super bi bahane

0|0
    0|0
    • Aynen dedıgın gıbı maddi sıkıntıyada gırdıler ama 2 yıl oldu ben alyans bıle takmadım evlılık felan taa ilerıdekı dusuncelerdı yanı ondan dolayı yapmaz boyle bırsey ama kafası bunalmıs yorulmus olabılır dıye dusunuyorum :(

• Yok arkadasım her ınsna bır degıl ben kendımı bılıyorum unutma ıhtımalım olsa nıye forumlarda gece gunduz surınıyım ki :((

• Guzep kardesim.her dogru her yerde soylenmiyo,ya millet okyanus asiyo geliyo sevdigi adama dil ogreniyor ugruna.kiz family acip sana bakmiyor.muhassebesini sen yap,biz burda ancak seni teselli ederiz veya gazlariz.gercegi kendinden duymalisin

• Dostum sadece zaman tanı biraz. Döner merak etme. Seni seviyordur merak etme. Ama yine de her ihtmali göz önünde bulundurmak gerekli:

Mesela ablasının olayının ardından kızın anne babası kıza baskı uyguluyor olabilir.

Daha fazla şeyler de olabilir.

Ama kız seni seviyordur ..

0|0
    0|1
    • zaman tanıyorum ama 3 gun hıc knsmadım en sonunda dayanamadım özledım dıye mesaj attım cevap vermedı :((

• Ailesi baskı yapıyordur belki unutma burası Türkiye. Hala kızlarına baskı uygulayan aileler var maalesef. Erkekler özgür her istediğini yapmakta ama kızlar değil. Onun elinde olmayan bir şeydir belki de sana mesaj atmaması. Bir de o kadar çok düşünme, düşünüyorsan da kendini kaptırma.. Bazen ara vermek iyidir. Yalnız kalmak iyidir.

• Yok bızım koylumuz oldugu ıcın ailesını tanıyorum kendım dedı bıtırıyorum zaman ıstıyorum dedı eger oyle bır baskı olsa bugun ablası gıdıp evıne konusacak bu konuyu konusamazdı yani.

• beklicen arkadaşım. arada kendini hatırlat.. derdini dinleyebileceğini söyle.. allahtan seninki sevdiğini söylüyo.. ipin bi ucunu vermiş sana..

0|0
    0|0
    • Evet yuz yuze ayrılalım dedıgımde geldı yanıma benı hıc merak etmıycekmısın dıye sordum ne yaptıgımı felan merak etmesem yanına gelmezdım dedi faceden de sılmedı benı :( takıpte kalmak ıstıyo

• bu 7 ay ne anlama gelıyor ya?

• lise son.. üniversite sınavı bitimini bekliyorum bi rahatlasın stresi azalsın sakin kafayla düşünsün diye.. şimdi beraber olmak istemiyorum. çünkü zaten şimdi kabul etmiyo bni ve şimdi olsak bile bni yine terk edecek.. ayrılmak kafasındaydı sürekli.. kaç sefer ayrılamak istedi hep düzelttim.. ama şimdi zor.. bekliyorum işte..

• " Yanlız kalmak istiyorum zaman ıstıyorum sıkıntılarım var yanlız kalıp kafmı dınlemek ıstıyorum"

Tek yapman gereken zamana bırakmak,seninle bir alakası yok,kendi sorunlarını,sıkıntılarını bir atlatsın ilk önce.Yardım etmeyi teklif et,istemezse bekle,o sana zaten geri dönüş yapar.

0|0
    0|0
    • Kesın donus yapamrı pekı arkadasım bıldıkleırm şunlar bak. 1 ) Benı sevıyor 2 ) bir başkası yok bunlar bıle yeter ama 3 ) Çok buyuk sorunlar yaşadı ablası ıstemedıklerı halde baskasına kactı o gunden berı boyle toparlayamadı 4 ) gucu olmadııg ıcın toparlayamadıgı ıcın 2 mızınden cok yıprandıgını soyluyor

• bazen bayanların ailevi problemleri olduğundan sevdiğinden kaçar

içinde yaşadıkları kolay olmuyor ve belli bir müddet böyle devam edecektir.

ama seni sevmekten vaz geçmeyecek bundan emin ol.

seni gördüğünde içi parçalanacak.

ve kısa zamanda kendini ona göster.

1|0
    0|0
    • ben ona mesaj atmıcam arayıp sormucam o bana dönermı sonucta sevıyor özlemıcek mı hıc benı :(

• en iyi cevap seçtiğin diğer bayanı tekrar seç lütfen ben istemiyorum

• insanın ruh hali değişken bazen hayatın yükü insanın omuzlarına biner ve o yükü kaldıramayacak noktaya gelir muhakeme gücünü yitirme noktasına gelir ağır bir buhran geçirir bu durumlarda yanlızlığı tercih eder ve bu ister istemez ilişkiye yansır bu tip insanların ruh halini tespit etmek çok güç olur arayıp sormadığını düşünelim sevgilim ilgilenmiyor hissine kapılır arasan umursamaz bir tavır takınır en doğrusu zamanın seyrine olayları bırakmak...

0|0
    0|0
    • Bunların hepsı dogru ve haklı sebepler ama kazanmak ıcın onu benım sadece beklemem mı gerekıyor :(

• Sagol kardesım tavsıyeleırn ıcın denıycem bunu :(

• rabbim yardımcın olsun zor bir durum ama son noktayı yine kaderin çizgisi belirler...

• Bir iki hafta mesaj atma arama.Sadece bikac gün arayla karsılasmayı dene.Konusma ama sadece bak.Oda bakıcaktır zaten.Bir iki hafta böyle devam etsın.2 hafta sonra ya o sana mesj atar arar veya konusur.Yada sen gıdersın.Yine olmassa duygusala bagla.Hatırlatıcı bıseyler yap.

0|0
    0|0
    • ben özledim diye mesaj attım dırek kendı derdımı soyledım kendı ıhtıyacımı soyledım onu dusunup nasılsındıyecegıme kendımı dusunup özledım dedim ( dogru demi?

• Kalmaz arkadas falan.Alıstıgı gıbı degılde alıstıgının dısında seyler yaparsan o zaman cekıcı ve aranılan olursun.Düz bayan mantıgı.

• Tamam Dostum Allah razı olsun ıns bugun benle gorusmeyı kabul eder etmezse zaten bıttı gıbı bırsey :(

• çok fazla üzerine gitme bence geri teper. o kaçar sen kovalarsın. belki bu süreyi öğrenmeye çalışabilir ve sürenin bitmesini beklersin.ablasının kaçmasıyla durumun bağlantılı olduğunu düşünmüyorum. ayrıca sıkıntılarından bahsetmek istersen dinlemeye ve çözüm bulmaya her zaman yanındayım mesajını ver.

0|0
    0|0
    • Ama ablasının gıttıgı gun boyle olmaya basladı hatta gıttı an bıraz takıntılı ıcıne kapanık bunu hazmedemedı tabı bu bır bahane olarak sayılmaz ama bu nedenden ailesıde cok etkılendı bı o var bıde ablası ablasıda gıdınce tek kaldı ıstemedıgı bır bolume gıdıyor ve sınavlarına 2-3 gun kala calısabıldı bılmıyorum bunlar bahane olarak gorunuz mu benlık hıc ama hıcbır sorun yok kendısıde soyluyor bunu Dostum :((

• biraz bunalmış olabilir. bence üzerine gitme.sevgi uzaktanda yaşanır ve sen bunu ona göstermelisin. güven sorunu yoksa aranızda.

• Güven sorunu yok :(

• Boşveeer..

link

0|0
    0|0
  • Allah'ını sevmeyen yazmasın mı cevap ? Çocuk musun sen ya ? Ayrıca merak etme seni seviyorsa mesaj atar.

0|0
    0|0
    • özür diliyorum sacmaladım ama cok kotuyum o yzuden :( 3.gun zor dayandım özledim.. dıye mesaj attım cevap vermedı nasıl mesaj atacak :(

• 1-2 ay mı ? Öyle de saçmalık olmaz yani. Sen salla o kadını.

• :(((((((((((((((((((((((

Yükleniyor...