Orta yaşlı kadınlar genç erkeklere ilgi duyarlar mı?

orta yaşlı kadınlar genç erkeklere ilgi duyarlarmı..? bir tezgahtar gördüm ve hem hoş hem olgun..tanışmalımıyım..tanışırsam bunu nasıl başarıcam.::)

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• devam et yürü be koçum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ortayaş :)

0|0
    0|0
  • Burdaki genc erkek sen mi oluosun? :)))

1|1
    0|0
  • ahahahahhhhhhhhhhaahahaha

0|0
    0|0
  • Orta yaş kadın genç erkeğe bakar mi diosunda sen ztn 30lu yaşlarındasın ee sorun ne git tanış aynı yaştasın ztn

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• ordakı hatunları bılerek elı yuzu duzgun vs alıyorlar amacı satmak bı suru senın gıbı kek aynı şeyı duşunmuştur yakın vs davranabılırler ama dedıım gıbı amacı satmaktır bence ama yınede dene yanı ısteyenın bı yuzukara vermıyenın ıkı yuzu demışler .sen galıba hep mture ızlıyorsun)) mağazada yanlız kalablıyorsanız konuş numaranı ver vs veya yaka kartına bak faceden dene yol çok ama yanlış anladıysan kadını ters tepe bılır

0|1
    0|0
  • şansını dene. ben çok gördüm öyle sevgili olan. ciddi ilişkiden bahsediyorum mala vurup ayrılmalık ilişki değil.

0|0
    0|0
  • orta yaş diye tabir ettiğin 50-70 yaş arası heralde.

2|0
    0|0
  • orta yaş kadınlar genç erkeklerle ilgilenirler istisnalar dahilinde.eğer kadın dul ve ayrılığı uzun süre sürmüşse neden olmasın. anlamanın bir kaç yolundan biri zarf atmandır. eğer zarfı görürse kendisi zaten daha fazla ilgilenecektir senle.

0|0
    0|0
  • milf demek istedin heralde :)

1|0
    0|0
  • Ben gidiyorum.

0|0
    0|0
  • hayatın engüzel dönemi orta yaş enerji ve birikim ve aktiflik vardır ona göre muhabbet kur

0|0
    0|0
  • 30-35 sin.buda kadı 50 yaşında mı yapıyor

0|0
    0|0
  • üstad sen zaten orta yaşsın o kadında kesin 45 50 :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...