Spordan once karbonhidrat ve sekerli besin almak?

Arkadaslar spordan once kardio agirliklu sporlar sekerli karbonhidratli besin alirsak spor sirasinda aldigin karbonhidratmi yakiliyor yardimci olur musunuz

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kardio yapıyorsan spordan önce aldıklarını değil vücudundaki fazlalıkları yakman gerek. Bu sebeple fazla şekerli yememen lazım. Ekmek yerine makarna - pilav tarzı karbonhidratlar alınmalı.

0|0
    0|0
    • Bu aldigimiz depomu ediliyor peki

• Tesekkur ederim benim en az 1 hafta hic tatli yemeyip saf protein yapmam lazim bu ara ben cok tolere kullandim malesef

• Düzen önemli ama. 1 hafta salıp sonra 1 hafta sıkı tutmakla da olmaz. Bir düzen tutturup onu öyle gitmek lazım. O 1 hafta belki de önceki 2 haftayı boşa çıkartır. Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 4

• spordan önce bir miktar karbonhidrat ağırlıklı beslenirsin sana spor esnasında harcayacağın gücü verir aksi taktirde yığılır kalırsın yağ yakmak içinde zaten şeker den uzak durmalısın normalde de öyle spor yaparken hiç yaklaşma

0|0
    0|0
  • Bende kardio çalışıyorum, şöyleki kahvaltı... süt, yulaf ezmesi öğlen normal yemek akşam yok :) bu şekilde haftada 2.5 kilo yakıyorum iyi geceler :)

0|0
    0|0
    • Bravo valla ben 2 haftadir hic dikkat edemiyorum 2kg artis olmus hemen ama spor yaptigim icin cok fazla artos olmadigini dusunuyorum cunki 2 haftadir zinco diye bir ilac aldigimdan geceleri tatli krizleri ile kalkiyorum sonra gecennin bir vakti bir bakiyorum dankek yemisim cikolata yemisim ama allah inandirsin yedikden sonra en az 1 saat ya pedal ceviriyorum ya da kosuyorum gece bile olsa ama dengeleyemiyorum demekki artis olduguna gore bir 2 hafta hic tolere kullanmamam lazim benim

• Kardeşim sen dikkat et yakında kendini yakma. Haftada 2,5 kilo ne demek. O yaktığın ne saniyosun peki sen?

• Düzenli çalışıyorum=) herhangi bir ilaç v. s kullanmıyorum haftanın 5 günü çalıştığımda sonuç bu oluyor :)

• ben böyle bişey oldunu sanmıyorum sporcuyum ve hiç kullanmadım bilmedin yolda ilerleme

0|0
    0|0
    • Haklisiniz ama pek cok arkadasim vucudun kardio sirasinda var olan karbinhidrati yaktigini soylurdu misal yedigin bir dilim pasta eriyene kadar vucut yag yakmiyormus

• arastır iyice öyle

• Yediklerin cardio yaptiğin zaman vucut enerji açiği olduğu için en yeni alınan besinleri kullanır. Vucut boş ise depodan çeker. Vucut yenilen besinleri kullanırr fazlasını depolar ne olarak depolar diye sorcaksın doğal olarak , tabikide yağ olarak. Gereğinden fazlası herzaman yağdır unutma ! En kolay böyle anlatabildim yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...