Bir kızla konuşurken aranızda etkileşim olursa kıza karşı davranışınız nasıl olur?

bir kızla konuşurken başbaşa aranızda etkileşim olursa kıza karşı davranışınız nasıl olur? sürekli gözlerine bakarmısınız yada gözgöze gelmezmisiniz?karşınızdaki kızında sizden hoşlandığını biliyorsunuz ne yaparsınız?

0|0
0|19

En İyi Erkek Görüşü

• Konuşurken gözlerimi gözlerinden kesinlikle ayırmam... Tabi eğer bende seviyor ve hoşlanıyorsam...

1|0
    0|1
    • hoşlanmadıysan konusurken naparsın yine gözlerine bakarmısın sürekli

• çok güzel cevaplamışsın ,peki kız konuşurken gözünü dikip bakan,çocuğun kendine bişey sorulursa kız tarafından hiç yüzüne bakmadan kıza cevap vermesi ne anlama gelir sence

• Belki çok abartılı bi cevap olacak ama o kızı karşılıksız seviyor olabilir bence... O'na hayran ama umutsuz...

Erkekler Ne Diyor 18

• Gözler kalbin aynasıdır ;)

1|0
    0|0
  • Gözlerine bakmak iletişimin önemli bir parçasıdır. Genelde vücut dili belli ediyor kendini. Açıklaması pek mümkün değil ama birini seviyorsan o da seni seviyorsa birbirinize bakarken bile bir başka bakıyorsunuz. O seni sen onu anlayabiliyorsun garip bir duygu.

1|0
    0|0
  • yemeğe davet ederim yada bir şeyler içmeye buluşmaya kısacası :) birde küçük burunlu bayanlardan hoşlanırım genelde :)

0|0
    0|0
  • Dudağından bir kere öperim aşırıya kaçmadan zaten seviyorsa tokat falan atmaz

1|0
    0|0
  • dudaklarına bakarım ama öpmem günah günah

1|0
    1|1
  • o konuda utananlar gozlerını kacırır ben onu hıssetıgım zaman olay bıter rahatlarım yanında kendımı cok ıyı hıssederım konusurum anlatırım bakarım yanı artık hıc bı seyı hesap etmem cunku etkıleme kısmı gerıde kalmıstır

0|0
    0|0
    • kız sana aşık sen o anda kızdan hoşlanırsan ne yaparsın hoşlanmazsan ne yaparsın

• hoşlanmıyordu ama o an konusurken etkilenmiş olabilrmi acaba diyorum

• yanı bıraz zor acıkcası sadece bununla bı ılıskı gıtmez dıye tahmın edıyorum kendımden yola cıkarak tabı

• erkeğin tecrübesine göre durum değişir , ben bakarım rahatlatırım ve gevşetirim ortamı karşımdakide rahat eder süreç hızlanır

0|0
    0|0
  • İllaki yüzüne bakacan gözlerinede bakıyorsun haliyle.Belli bir hareketi yoktur.Birlikte birşeyler yapmayı teklif etmek en güzeli.Hoşlanıyorsa zaten yk demez gelir.Birlikte oldukçada işler gelirşir.

0|0
    0|0
  • Gzölrine bakmam.Direk parmak uçlarımla diz kapaklarından bacaklarını yoklayıp yukarıya doğru füüüüpp :D

0|0
    0|0
  • Mal gibi bakmaya gerek yok. Konuşurken , dinlerken bakarım. Arada sırada bakarım yeterli. Sürekli bakılmaz

0|0
    0|0
    • konusurken dikkatle gözlerine bakarsın ama dimi hoşlandıysan

• neblim etrafa bakarsın arada önüne bakarsın uzaklara bakarsın illa gözune bakmak gerkemez konusurken karsındakinin

• Evet onları yaparım ama çok az bir sayıda. Karşımda ki insana eğer hoşlanıyorsam veya başka türlü bir arkadaşıma değer veriyorsam gözlerine bakarım. En iyi iletişim yollarından bir tanesidir.

• Genelde karşımda duran kızı taciz ederim.

0|0
    0|0
  • dişlerine dudaklarına genel olarak ağzına bakarım ben gözlerine de tabi ama daha az

0|0
    0|0
  • 1.viteste 50 yapan araba gibi sesler çıkarırım.

1|0
    0|1
  • ortam uygunsa direk dudaklara yapışırım

0|0
    0|0
  • kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
  • Utanacak bir şey yok, gözlerine kitlenirim.

0|0
    0|0
    • etkilenirsen gözlerine kitlenirsin peki ya etkilenmezsen na yaparsın?

• Neden normal olmasın. Zaten iyi bir dinleyici/konuşmacı göz teması kurar.

• yani evet ama kız erkek ilişkisinde kızın senden hoşlandığını biliyosun sen hoşlanmıyorum demişsin ilk defa yuzyuze konusuyorsunuz,ben olsam hoşlanmadıysam etrafa bakarım arada sağa sola bakarım ,ama o an etkilendiysem gözlerine bakarım

• gözümle yer bitiririm onu var ya oracıkta :D

0|0
    0|0
  • sakin davranırız ikimizde eminsek

0|0
    0|0
    • sen hoşlanmıyorum demişsin mesajda ilk defa yuzyuze konusuyorsunuz kız hoşlanıyor senden, o anda hoşlanma ihtimalin olurmu etkilenirmisin o an,etkilenirsen nasıl davranırsın etkilenmezsen nasıl davranırsın ?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...