Birini çok seviyorsun ama o seni değil de onu terk edeni, hayatını mahvedeni seviyor. Ne yaparsın?

seviyorsun ama o sevmiyor,sen bunu bile bile sevmeye devam ediyorsun...çünkü sana sevmenin en büyük güç olduğu. sevginin karşısında hiç bir gücün duramayacağı,bu dünyada en değerli duygunun sevmek olduğu öğretilmiş...AMA BİR TÜRLÜ SEVGİN GALİP GELEMİYOR NE YAPARSIN ARKADAŞIM NEEE?sizce ne yapmalıyım?

not: buradaki yorumlar beni çok etkilemeyecek ama genelin ne düşündüğü şu açıdan önemli:doğrumu yapıyorum yoksa yanlış mı?

0|0
6|2

En İyi Erkek Görüşü

• kızlar süründüreni sever. kızlar ulaşamadığını sever. sana rahat ulaşabildiğini bildiği sürece senin onun gözünde değerin olmaz yani seni sevmez. zor bir kızı tavlamanın en kolay yolu önce başka bir kızı tavlayıp dikkatini çekmektir. o zaman sen başkası tarafından seçilmiş değerli birisi oluyorsun. ama özetle unut gitsin. sevgi denen olayı da bu kadar abartma. karşılıklı olmayan şey sevgi olmaz. tek başına platonik bağlılık olur bunun da kaynağı özgüven eksikliği ve çevrende başka bir opsiyon olmamasıdır. kızları kendine hayran bırakan, karizmatik ve opsiyonları olan bir adam böyle bir duruma düşmez, kendini bu kadar düşürmez..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• iste bu Ask oluyor senin sevdigin seni sevmez giderbaskasini sever ,

Aşk öyle masum birşey ki,

Öyle narin birşey ki kırmaya korkmalı

Kalp öyle savunmasız ki,

Öyle yorgun düşmüş ki elinden tutmalı

Aşk öyle kutsal birşey ki,

Öyle hassas birşey ki üzmeye korkmalı

Kalp öyle savunmasız ki,

Öyle yorgun düşmüş ki elinden tutmalı

sorunun cevabi bende yok arkadasim :(

0|1
    0|0
  • daha da kötü olmasına engel olmam. bildiğin olduğu gibi bırakırım.

0|1
    0|0
  • sen kendi duygularını söylersen belki kendine zulmetmiş o o adamı düşünmekten vazgeçer

0|0
    0|0
  • Hobi olarak sev, uzaktan yani.

0|0
    0|0
    • platonik mi yani?

• İyi de bunun başka bir yolu yok ki ne yani artık sevmeyeceğim deyince bitecek mi sevgin? Hayır. Madem kızın da sende gönlü yokmuş o zaman yapacağın tek şey kızı rahatsız etmeden kendi kendine içinde bu duyguyu dilediğince yaşaman.

• bitmeyecek tabiki,bitecek olsa biterdi şimdiye kadar...ama ben uzaktan sevmelere karşıyım...neyse kafanı karıştırmayayım çok doluyum ve kafam güzel,yorumun için teşekkür...

• aklıma taş basarım.

0|0
    0|0
  • diğer kızın ona yaptıklarını hazmetmesını sağla yoksa zor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Aptal derim ve aptallar her zaman engelleyici faktördür.

0|1
    0|1
    • ne yani aptalmıyım ben bu durumda ?

• gurur?

onun için mi

benim için mi?

• İnsan birey olabilmesi için gururu olması gerek. Birey ne demek tek başına kalabilen yani sadece o.

Yükleniyor...