Bugün son gününüz olsa ne yapmak isterdiniz?

dünyada son gününüz olduğunu varsayınız ne yapardınız nasıl bir 24 saat geçirirdiniz?

0|0
12|6

En İyi Erkek Görüşü

• 23 saat 59 dk boğaz köprüsünde içip son saniyelerimde köprüden atlamakta mantıklı geldi şuan hep merak etmişimdir ordan atlamak nasıl olur diye

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• tövbe ederek , helallik alarak ve sevdiklerimle gecirmek isterim

0|0
    0|0
  • binlerce balonla beraber uçmak isterdim, sonra bana göre en yüksekten atlamak. atlarken de 'SEN BENİ KOVMADIN BEN İNTİHAR EDİYO'RUM' diye bağırırdım

0|0
    0|0
  • Bungee jumping yaparım, zaten sonum olur :)

0|0
    0|0
  • ibadet, allah brgün değil her gn yapılmalı ama tam yerne getremyoz öte dünyadada basımıza geleceklrri bldm için

0|0
    0|0
  • Herkesden helallik isterdim.

0|1
    0|0
  • erkek arkadşımı önce hırpalayıp sonra sonrası malum işte canım :)

0|0
    0|0
  • o morel bozukluğu ile birşey yapamam ki ben.

0|0
    0|0
  • Belki de gerçekten son günüm, kim bilir.

0|0
    0|0
  • Gözlerim acıyo başım ağrıyo bugün ölmek istemem :/

0|0
    0|0
  • Ailemle akrabalarımla arkadaşlarımla vakit geçirirdim. Helallik isterim.

0|0
    0|0
  • sevdiklerimle vakit gecirirdim

0|0
    0|0
  • Sevgilimle bi odada. En son anda onu da oldururdum. Geri de birakamam :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Arabama binip şehir merkezinde 24 saat boyunca tur atardım kırmızı da durur yeşilde geçer ilk defa sarı da hazır olurdum bütün yayalara yol verir, şehir içi hız limitini geçmedim emniyet kemerimi takardım aynalarımı kontrol ederdim. Namım yürüsün. Hiç olmazsa nasıl bilirdiniz dediklerinde çok iyi adamdı desinler :(

0|0
    0|0
  • dünyada son günüm olsa açardım vodka mı kendimi kaybedene dek içip ayıkken birşey kazanamadım ama sarhoşken dünyanın çilesinden kurtuluyorum deyip bi mesaj toplu bi mesaj atardım (NE OLURSAN OL 2 KARIŞ MERMERE 4 SATIR YAZI OLACAKSIN))

0|0
    0|0
  • Daha yapmak istediklerim, yapacaklarım var. 24 saate sığdıramam onları. En iyisi uyumak ve ölümü beklemek.

0|0
    0|0
  • oturup ne tövbe ederdim ne düzgün biri olmaya çalışırdım o ana kadar onları yapmamışsam zaten son anda yapmak aklıma gelmez. muhtemelen beşiktaş sahiline iner son kez rakıyı tadardım şöyle ohh miss var ya daha güzeli yoktur

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|1
Yükleniyor...