Galatasarayın taraftarı neden bu kadar fazla? Bir de neden çok tripliler?

Evet, nedir Galatasarayın bu kadar fazla taraftara sahip olmasının sebebi? Bir de çok tripliler ya iyi ki bir şampiyon oldular ve 4. yıldızı taktılar aman aman... Ben de BEŞİKTAŞ'lıyım ve biz de zamanında namağlup şampiyon olduk, bir sezonda 3 kupa birden aldık... Eeee? Biz de uçalım mı şimdi yani? Önemli olan kupaları değil tuttuğun takımı tutmak...

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• şampiyon olduğunuz da uçmadınız mı her takımın taraftarı sevinecek eğlenecek

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Sene başı selçuk ve burak a küfür edip sezon sonu kupayı görünce alkışlayan iyi gün taraftarından ne bekliyorsun

0|0
    0|0
  • Galatasaray için başarı bir zorunluluktur ve Turkiyede hiçbir takım Galatasaray'ın başarılarına uzaktan bile yaklaşamaz.
    Bizde Beşiktaş taraftarlar gibi bir oyuncunun ölmüş annesine küfür edilmez.

0|0
    0|0
  • Ben Fenerbahçeliyimde nickini görünce geldim bolulu musun harbi :D vay anasını ikinci kez toprağımı gördüm bu sitede

0|0
    0|0
  • :D :D güldüm sadece sana fark ettinmi :D

0|0
    0|0
  • Biz kaybettiğimiz zaman takım otobüsümüzü yuhlamıyoruz kazansakta kaybetsekte ultraslan💘

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Senin uefa kupan vqrmi kardesim

0|0
    0|0
  • tt arenaya beklerim

0|0
    0|0
  • Sabri Sarıoğlu nun 4 yaşındaki oğlu 25 yaşındaki bir beşiktaşlıdan daha çok şampiyonluk görmüş sen neyden bahsediyorsun şerefli üçüncüler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sevinmek herkesin hakkı sorun sevinirken girdikleri saldırgan tavırda.

0|0
    0|0
  • Once gidip ersan adem gulume neden saldirdiginizi aciklayin bence

0|0
    0|0
  • Soğuk duş al

0|0
    0|0
Yükleniyor...