Sakal çıkmasının ergenlik yaşıyla bir alakası var mı? ergenliğe geç girmiş birinin sakallarıda geç mi çıkar?

sakal çıkmasının ergenlik yaşıyla bir alakası varmı ergenliğe geç girmiş birinin sakallarıda geç mi çıkar?

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• çok fazla uğraşma sakın jilet falan süreyim deme suratına

askerde zaten o anlamda çok çekeceksin :)

0|11
    3|2
    • bende sakal var kardeşim için soruyorum 18 yaşında çıkmıyo hala gerçi bendede 19 da falan çıkmıştı.

• olsun yinede cocuk meraklanıp jilet falan kullanmasın

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• var tabi ki

hormonlarınla alakalı ne de olsa,2.l eşey karakteri hormonları ergenlikte daha çok salgılanır

bu da erkeklerde sakal çıkması ile doğrudan bağlantılı

0|11
    3|5

Erkekler Ne Diyor 6

• vücudun fiziksel büyümesini bitirmesiyle sakal çıkar yani ergenlikle doğrudan bağlantılı

0|11
    3|2
    • teşekkür ederim cevabınız için.

• Tabi ki sakal ergenlikle birlikte çıkamaya başlar.Geç girenlerde geç çıkması çok doğal bir durum.

1|1
    0|0
  • Ben 26 yaşındayım çıkmamış.Gerekte yok zaten.Kılda keramet olsa zaten ... anladın sen onu.

0|10
    3|2
  • Arkadaşım böyle şeylere inanma ne hormon miktarı ile alakası var ne de erken ergenlikle

ne de soğukla

Avrupa da çoğu ülkede ergenlik yaşı baya düşük ama çoğunda sakal bıyık 25 li yaşlarda çıkıyor bu işin genetikle alakası var

Eğer dediklerim inandırıcı gelmediyse sana hepsini örnekli olarak açıklayabilirim

0|1
    0|0
    • En basit örneği sıcak ülke insanları ergenliğe çabuk girer soğuk ülkeler geç girer

Ama bizim Karsdaki çocukların fırça gibi sakalı var

Aynı şekilde ruslarda soğuk ama çoğunda sakal yok

• ben hiç çıkması için kesmedim 19umda çıkmaya başladı, artık jileti vurdum bende

0|5
    1|0
  • olay tamamen genetik. yaş 21, hala tek bir sakal yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...