Bu insanların hastalığının adı nedir?

Sizinde çevrenizde sürekli kendinden bahsedip kendini öven insanlar varmı,her konuyu kendilerine bağlıyorlar örneğin ben bu domates çok kırmızı diyorum o ben çok kadınla yattım kalktım diyor :D.onun hastalığıvvar bence ama adı ne?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Ya ben de bilgisayar programlarını çok iyi biliyorum. Şu klüpte basın danışmanlığı yaptım. Hep site tasarlıyorum. Bi de bana evlen evlen diye baskı yapıyolar.

5dk sonra

Ya ben de bilgisayar programlarını çok iyi biliyorum. Şu klüpte basın danışmanlığı yaptım. Hep site tasarlıyorum. Bi de bana evlen evlen diye baskı yapıyolar.

5-6 dk sonra

Ya ben de bilgisayar programlarını çok iyi biliyorum. Şu klüpte basın danışmanlığı yaptım. Hep site tasarlıyorum. Bi de bana evlen evlen diye baskı yapıyolar.

cevap vermiyorum, ilgilenmiyorum. İngiliz Dili edebiyatı mezunu, İngilizcemin çok iyi olduğunu öğrenince;

"Ya ben de İngiltere'ye gidicem, ne kadar?"

-"Çok pahalı"

"Liverpool'a gidiecem beyhn :)"

"Çüş". (içimden oha dedim, bu tepkiyi vermem için bu kadar saçmaladı sanırım.)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 6

• en itici tpler

0|0
    0|0
  • Kibir... :) Ben. Ben. Ben. = Nefis... :)

0|0
    0|0
  • özgüven eksikliği ki bu taktir edilme ihtiyacını hissttırıyor bu da karsıdakının kendını anlatmasına sebep oluyor.ikincisi ise histerik insandır muhtemelen.

0|0
    0|0
  • egosu fırlamış gökyüzüne ):

askfgkhgjkdfgh

2|0
    0|0
  • adult attention-deficit disorder - Adult ADD oder AADD, adult attention-deficit hyperactivity disorder - Adult ADHD

Iste hastalik bu arastirabilirsn

0|0
    0|0
  • kendini beğenmiş ukala:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• daha kötüsünü gördüm konu ne olursa olsun kendini uzman kişi tayin ederek ben bilirim diyen mallarda var :D:D

0|0
    0|0
  • götos ezikos bence. ezikler bunu çok yapar. bir arkadaşım sürekli işinde nasıl başarılı olduğunu ve ne kadar çok malı mülkü olduğunu anlatır durur. ama gerçekte benim 10 da birim bile değil. ezikliğinden diyorum ben.

0|0
    1|2
  • Benim gibi muhteşem, mükemmel ve harikulade ol ve kafaya takma :D

0|0
    0|0
  • görmemişin kedisi olmuş çekince ç.künü koparmış:D

0|0
    0|0
Yükleniyor...