Sitedeki özgüven sorunu ve ardı arkası kesilmeyen sorular hakkında ne düşünüyorsunuz?

Her gün en az 3 tane tipim nasıl sorusu en az 4 tane fotoğraflarıma bakın gibi saçma sapan özgüven eksikliği dibe vurmuş insanların sorularından bıkkınlık geldi.Arkadaşlar burada hadi biz katlanıyoruz veya gülüp geçiyoruz ama kendinizi örseletmenin yaftalatmanın bir manası yok burada ki insanlar ne sevgiliniz olucak ne de hayatınız da bi yer sahibi olucak.O yüzden bu tarz soruları bırakırsanız ben ve benim gibi bunlardan bunalan arkadaşlara da güzel bi kıyak yapmış olursunuz.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• :D Boşveer bu daha ne kii...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batırmalı. herkes kendine baksın karşısındakini eleştirmeden önce. herkesin ne mal oldugunu öğrenecek zamandır burdayım.

0|0
    0|0
    • Ulan gerizekalı 3 gramlık kapasiten ile bana laf mı çarpıtıyosun dingil.Ben 1 haftadır buradayım gördüğümü söylüyorum sende mi o tipim nasıl sorularını soran andaval grubundansın da bu kadar içine oturdu soru

Erkekler Ne Diyor 5

• sen ne diyon ya gen bugün kızın biri göğüslerinin fotosunu koymuş nasılar diyor soru silinmeseydi bir bak diyecektim Allah var güzellerdi :D:D:D

0|0
    0|0
  • 3-5 kişiyiz özgüveni olan bende onu farkettim.. bide ulan herkes mi zevksiz sevgilime ne alıcam deyip duruyorlar..

0|0
    0|0
  • anlam veremiyorum

0|0
    0|0
  • tamam mesaji aldim hemen cikariyorum zaten tipsizlikten kafamin yarisini koyabildim nan

0|1
    0|0
  • Askerliğin zorunlu olduğu bir ülkede, erkeklerin özgüven problemi yaşamaması lazım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...