Çok sevipte icinizin dışınızın farklı gözüktügü oldu mu?

aslında dışardan hicte çok sevmiş gözükmüyosunuz. cok seviyosunuz ama neşelisiniz belkide ikiyüzlü yada cok seviyosunuz ama umursamıyosunuz acı çektirir gibi gözüküyorsunuz. sizin çok sevipte icinizin dışınızın farklı gözüktügü oldumu? özellikle aynı ortamdaysanız ne yaptınız özellikle erkeklere soruyorum

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Şuan anlattığın durumdayım.Onun için hiç düşünmeden canımı veririm ama onun yüzündende artık yüzüne bile bakmıyorum.En kötü tarafı aynı sınıfta,aynı bölümde ve aynı gruptayız.Sürekli yanyanayız yani.

0|0
    0|0
    • benimde öyle :/ neden ne yaptıki yüzüne bakmıyorsun?

• cok seviyosun sende ama sevenlerin kaderi hep böyle :( sonu acı

• Doğru söylüyorsun ama acı çekmeden sevginin değeri anlaşılmaz diye bir söz var bilmem bilirmisin.

Erkekler Ne Diyor 6

• bunlar cok cirkin davranislar, ve yapan herzaman kaybeder bence, bana yapildi ve yapanda kayib etti, atip silmek zor ama, en kotusu ezilmek silmek uzulmekten iyidir

0|0
    0|0
    • haklısın

• aski veren allah ve sebebi de beli, onu kotu kullannan bizleriz, bir dusun olesiye sevmekten ve olesiye sevilmekten guzel ne var bu hayatta, neden sakliyasin ki askini, onu disna vurup niye doyasiya yasamayasin ki, aski bulan yasasin, ak niyetli olmasin cunki kayip eder.

• Ahhhh ahh yine hatırlattın oldu mu yaptığın düşündün de bunu mu buldun?

0|1
    0|0
  • hakketen cok farkli oluyorum o kadar sey soyluyorum sonrada ulan bunlari ben mi dedim diye soyleniyorum

0|0
    0|0
  • ne yaptığımı olmamış gibi davranıyorum

0|0
    0|0
  • Cogu ask yada flort boyle..umursamaz takilarakdeger elde ediyorlar

0|0
    0|0
  • çok kez oldu.içim kan ağladı ama yüzüm güldü acımı gizledim.

0|0
    0|0
    • peki neden

• :S:S gecmis olsun hepimzie

• sağlık olsun...

Kızlar Ne Diyor 5

• Kendimi bu konuda çok iyi yetiştirdim..

0|0
    0|0
  • Super-MAN Bat-MAN He-MAN Suley-MAN grsrz

1|0
    1|0
  • Onun için ölmeme rağmen neden bilmiyorum ama onun yanında bana her dediğini tersledim bi küfür etmediğim kalamdı Allah belamı verdi

0|0
    0|0
    • bende böyleyim..

• şuan tamda karşı koyamayacagı noktadayım

• ne mutlu sana o zman

• ikizler burcunu tarif etmişsin :)

0|0
    0|0
  • yok yahu tutamıyorum ben , öyle bi yetim yok.

0|0
    0|0
Yükleniyor...