Lütfen okuyun bunda bu kadar kızıcak ne var?

bizim sınıfta sürekli bana bakan bir çocuk var rahatsız olmaya başladım bu durumdan en yakın arkadaşıma anlatıyodum bu arada en yakın arkadaşım erkek ama kardeşim gibidir dövdürem o çocuğu görürsün pazartesi dedi sonra ben saçmalama babamın kulağına gider ben biterim flan dedim zorla vazgeirdim ama bana çok sinirlendi onu bana karşı savunuyosun ya daha ne diyim tamam sus flan dedi şimdi ben naaptın bunda bu kadar kızıcak ne var?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• en yakın arkadaşın seni çok kıskanmış.genç ya bide gençliğine yedirememiş.seni çok seviyor herhalde yada seni çok korumak istiyor.ona da kızmana gerek yok. onu da anla. gençlik farklıdır. belki sana kendisinden başkasının bakmasını istemiyordur. doğal olarak ta böyle olması lazım. kavga durumunda başının belaya gireceğini sen ona güzel bir şekilde anlat.

0|0
    0|0
    • anlattım tamam suç bende sus dedi bnde sçmalama flan dedim işim var görüşürz dedi dahada bişey diyemedim

Erkekler Ne Diyor 14

• link

burdan giriş bildirimlerini aktifleştir giriş olduğunda söyler..

0|0
    0|0
  • Yaş kaç?

0|0
    0|0
  • klasik erkelik ayakları bisey olcagından degil :) maksat artislik olsun :)

0|1
    0|0
  • ilkokul 5 te misiniz

1|0
    0|0
  • Biraz büyü anlarsın

0|0
    0|0
  • Ben haftada bir kişi dövüyorum, çocuk haklı.

0|0
    0|0
  • Klasik Ergen Sorunları..

0|0
    0|0
  • kızacak büyük bişey yok sakin olmak lazım

0|0
    0|0
  • Liselilere yarında okul yok dimi...

0|0
    0|0
  • Seviyo seni :)

0|0
    0|0
  • o senın en yakın arkadasın senı sevıyo olabılır dıkkat ..

0|0
    0|0
    • kardeşim gibi öyle olucağını sanmıyorum

• sanıp sanmaman bu durumu degıstırebılır mı ? hem kesın oyle demıyorum olabılır yanı olmayadabılır

• sizin gibi insanlardan nefret ediyorum umarım hayatımın en uç köşelerinde olursunuz..

0|0
    0|0
  • Ya dayilik yapiyo ya da seni seviyo.

0|0
    0|0
  • O en yakın arkadaşın arkadaş gözüyle bakmıyordur bence sana.

0|0
    0|0
    • sanmıyorum

• Zaten sanmassın, kerem beni arkadaşım olarak görüyorum dersin sonra bir bakmış sevgilisiniz..Meşhur bir laf vardır kardeş ayağı g*t ayağı diye.

Kızlar Ne Diyor 3

• sana arkadaş gözüyle bakmıyor.

0|1
    0|0
  • bence aklı sende kalmıştır ayıdan post erkekten dost olmaz

0|2
    0|1
  • seni fazla önemsediğinden

0|0
    0|1
    • tamam biliyorum bunu ama bu kadar tepki vermemeliydi bnce ben o bakan çocuğu savunmadımki

• biraz daha açık yazayım, bence seni seviyor

Yükleniyor...